Karadeniz Pet

Astim tedavisi nasik yapilir ? YARDIM

Kuzey Ateş

Meraklı Üye
Herkese iyi aksamlar. Muhabbet kusum soguk alginligi olmustu cok sukur gecti. Fakat hiriltili nefes aliyor sadece. Keyfi nesesi yerinde hatta cok hareketli ama hirilti kaldi nefes almakta cok gucluk cekiyor Ne yapmam lazim lutfen yardim edin.

Herkese iyi aksamlar. Muhabbet kusum soguk alginligi olmustu cok sukur gecti. Fakat hiriltili nefes aliyor sadece. Keyfi nesesi yerinde hatta cok hareketli ama hirilti kaldi nefes almakta cok gucluk cekiyor Ne yapmam lazim lutfen yardim edin.

Ust solunum yollari ile ilgili tedavi sekillerini internette arattiginiz vakit karsiniza bircok yazi cikacaktir incelemenizi tavsiye ederek ozellikle tecrube edinmemis olsamda bu konuyu cok arastirip vardigim sonucu sizinlede paylasmak isterim. Birincisi okaliptus yagini 1 damla damlatin diyen yerler var sakin ama sakin boyle birsey yapmayiniz bu kusunuz icin izdirap olacaktir. Aktardan edindigim bu yagi evde el yapimi gaga tasi yapmak icin kokusunu vermesi icin 1 damla kullanmak suretiyle almistim ister istemez elime dokuldugunde cildimde bir yanma hissi yaratti. Birde bunu kusun agzina damlatin diyorlar sen bir yemek kasigi agzina dok bakalim ne oluyor :)
Ust solunum yolu tedavisi kimi zaman uzun sureli antibiyotik tedavisiyle kroniklesmeden iyilesme yoluna girebiliyor. Antibiyotik olarak baytril veya tylan kullanilabilir gibi sahsen daha alternatif bir antibiyotik bulamadim internette, tabi arkasindan probiyotik ve multivitamin takviyesi sart. Devamli antibiyotik kullanarak iyilestiriyim derken baska hastaliklar davetiye cikarmamak icin 5 gun antibiyotik 2 gun probiyotik 2 gun multivitamin seklinde tedavi sureci olusturmaniz dogru olan tedavi olacagini dusunuyorum. Okuduklarimin sonucu olan bu yaziyi yuzde yuz dogrudur diyerek ukalalik etmek istemeden daha etkin bir tedavi sunabilecek arkadaslarida ayrica dinlemek isterim.

Geri