Karadeniz Pet

Aşure yedirmek

Mehmet Tek

Meraklı Üye
mağlum bu cuma aşure yapılcak evde şimdiden mazemeler alındı biraz biraz veriyorum şeker hastası olduğum için bana ayrı olarak şekersiz aşure yapılıcak bunu mubişlerimle paylaşmak istiyorum sizce bi zararı olurmu daha önce deneyen varmı

size ballı kreker yedirmek gibi :) böyle şeylere gerek yok yemini suyunu verin + olarak içine katılan bakliyatları un haline getirebilirseniz değirmenden geçirerek mamalarına ilaveten katın verin . Kuşların miğdeleri yoktur kursakları vardır verdiğimiz tüm besini sindiremezler ve ölürler ;)

size ballı kreker yedirmek gibi :) böyle şeylere gerek yok yemini suyunu verin + olarak içine katılan bakliyatları un haline getirebilirseniz değirmenden geçirerek mamalarına ilaveten katın verin . Kuşların miğdeleri yoktur kursakları vardır verdiğimiz tüm besini sindiremezler ve ölürler ;)

Muhabbet kuşlarının midesi vardır yanlış bilgi olmasın kursak ayrı mide ayrı şeylerdir. Aşure konusuna gelince bence vermeyin.
http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...ler/muhabbet-kusunun-ic-dis-yapisi-14288.html

Vermiycem hepsini ben yiycem :cool::eek:

Geri