petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Attığınız Yorumlarda Kırıcı Olmamaya Dikkat Ediniz

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 24 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Selamun Aleyküm, öncelikle Hayırlı Cumalar ve hayırlı günler diliyorum..

Muhabbetkusu.com.tr sitemiz senin-benim değil, bizimdir bunu bilmenizi istiyorum. Burada kimse; ben 2 yıllık üyeyim, 10 yıldır - 15 yıldır kuş besliyorum, senin bildiğin yanıldığına yetmez vs. vs. bu tarz konuşmalarda kimse bulunmasın..

Burada insanların %80 destek almak istiyor, bir çok kişi kuşuna övgü almak istiyor. Övgüler insanın moralini yerine getirir, tabii kuşta ters giden bir olay var ise (sağlığı ile ilgili) güzel bir şekilde o insanı uyarabilirsiniz. Fakat kuş yerli dahi olsa, gelip kuşun altına bu kuş 5 para etmez veya buda kuş mu? Gibi yorumlar atan olur ise ben bu siteden yasaklayacağım (banlayacağım) kimse kusura bakmasın.

Eğer bu durumumda şikayetçi olan var ise lütfen söylesinler, şikayetlerini dile getirsinler.. Ama ben burada insanların rencide olmamasından yanayım, eski üyeler adamı yeni üye diye ezmeye hakları yoktur öyle değil mi?

Söyleyeceklerim bu kadar, dinlediğiniz için teşekkür ediyorum..

Saygı ve Sevgilerimle
    Tevfik AKTUNÇ

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Ağzına sağlık kardeşim. Keşke böyle olaylar olmasaydı da, olaylar bu duruma gelmeseydi, sende hiç yazmak zorunda kalmasaydın. Ama bazen bunlar gerekli oluyor. Kimsenin kimseyi kırmaya, üzmeye hakkı yok. Hele ki canından çok sevdiği kuşu ölen bir arkadaşımıza. Zaten olay oradan çıktı maalesef. Burada amaç insanları hayvanlardan soğutmak değil aksine daha da çok yaklaştırmak. Bu unutulmamalı. Herkeste buna göre davranmalı. Varsa bizim de bugüne kadar bilmeden kırdığımız, üzdüğümüz insanlar affola.

3. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    ALEYKÜM SELAM

Hocam burda yapılan yorum insanı zan altında bırakmaması lazım . dünkü olaydaki gibi senin yüzünden denilmemeli .dün de dedigim gibi burda kimse kimsenın bilgisini tecrübesini veya burda verilen rütbesini kullanarak ezme hakkına sahip degildir . bu tarz konularda yönetimin sıkı kararlar almasından yanayım ki mesajınızda bunu dile getirmişsniz inşaallah böyle olur .

4. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Artık bu saatten sonra oldukça sıkı kararlar alacağım, kimin nasıl davrandığına bakacağım. Çok fazla vaktim olmuyordu daha önceleri, ama şimdi her vakit bulduğumda gireceğim.. En sevmediğim insan tipi, bir başka insanı ezen kişidir.. Bu nedenle kimsenin burada bir başkasını ezmeye müsaade edemem..

5. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Yerinde bir karar olmuş, burda kimseden zorla yorum yapması istenmiyor.
    Siteyi baltalanmak için yapılan yorumlara yaptırımlar şarttır.
    Yerinde bir tespit te şudur ki: ''ben bilirim başkası bilmez'' yaklaşımdır.
    Bunda iyiniyetli bir dusunce yoktur.
    Bazı yazıları hayretler içerisinde okuyorum. Kimse burda zorla tutulmuyor.
    tesbihte hata olmaz,'' begenmiyosan siteye de girme yorumda yapma.'

6. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    ben bilirimcilik çok kötü bir huy,karakter. ayrıca kuş birden ölmez senin hatan ne kadar yanlış bir yaklaşım.benim de bir yavru kuşum.gayet sağlıklı, bizle neşeli oyunlar oynarken.gece kafesinde sesli uçtu noldu diye ışığı açtım.ölmüş olduğunu gördüm.kişinin hatası olsa bile herkes doğuştan kuşçu olcak diye birşey yok.elinden geleni yapmış arkadaş. olacağı varmış olmuş.

forumda düzen sağlamak için güzel bir karar.hayırlara vesile olsun.

7. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    çok güzel düşünmüşsünüz azınıza saglık

8. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Uzun suredir basibos oldugunu dusunuyordum sitenin birlerinin ilgendigini gormek guzel sitede bi cok kisi har vurup harman savuruyo birde benim istedigim bu siteye yeni uye olanlar diger uyelerin rutbesine gore bilgisi oldugunu zannediyor bu uyelik rutbelerinide msj sayifi begenilme sayisi gibi seylere degilde bilgiye gore verirseniz sevinirim her bolumun moderatorleri bunu takip edebilir ve gerekli islemi yapabilirler diye dusunuyorum bununla ilgili bir konu acmistim fakat pek sonuca ulasmamisti.
    Iyi forumlar..

9. harun cengizhan

Beğenileri:
    0
    Çok güzel yerinde bir karar vermişsiniz inşallah bu karar istikrarlı bir şekilde sürdürüle bilirse herkez için en hayırlısı olsur

Sayfayı Paylaş