petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Avcılar/Parseller' den çekoslovak yavru arıyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Salih Surgit tarafından 11 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Salih Surgit

Salih Surgit New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle selamün aleyküm, avcıların parseller semtinde ikâmet ediyorum. Önceden sultan papağanı ve jako papağanı besledim ama kardeşimin alerjisi yüzünden beslemeyi bıraktım. Kardeşim bu 15 günlük tatilde ameliyatını oldu bende hemen bir adet yeni yeme düşmüş, erkek çekoslovak almak istiyorum, kafesini ve oyuncaklarını hazırladım. Esenyurt, esenkent, avcılar ve küçük çekmece'de ikamet etmeniz öncelikli tercihimdir. Şimdiden göndereceğiniz mesajlar için teşekkürler.

Not: en fazla 40 günlük olabilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:01 --

Arayışım devam ediyor, bilgilendirirseniz sevinirim.

#1 Salih Surgit, 11 Şubat 2016
    Son düzenleme: 11 Şubat 2016
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş