petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Avi-Vit ilaç yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mikail ÖZKAN tarafından 4 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Mikail ÖZKAN

arkadaşlar kuşlarımın suluğunza yarım ölçek avi-vit koydum su limonata gibi oldu nasıl kullancam ben bu ilacı?

2. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    arkadaşım ilacın üstünde kullanma talimatı var suluğa 8-10 damla damlatman (en fazla) yeterlidir kuşlar suyun rengine çok önem vermezler

3. Mikail ÖZKAN

kardeş ilacın adını yazdım ilacı biliosan yorum yaz damlatmalı bi ilaç değil

4. Mikail ÖZKAN

bi bakın arkadaşlar

5. Sevtap DERİN

Gayet normal arkadaşım öyle oluyor zaten. Bende kullanıyorum Avi-vit aynı dediğin gibi oluyor. Yarım ölçek kullanman yeterli.

6. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Aynısından ve yarım ölçek kullanıyorum en fazla 8 saat kafeste tutup sonra değiştiriyorum haftada 1 kere veriyorum

7. Mikail ÖZKAN

benim muhabetler zaten az su içiyor ne kadar müddet dursun kafeste

Sayfayı Paylaş