Karadeniz Pet

Avi-vit vs Sera vitamin

berkayozturk

Yeni Üye
Arkadaşlar Biyo Avi-vit mi Sera vitamin plus V mi daha kaliteli ve sağlıklı? Yada hangi vitamini önerirsiniz?

Sera daha kalitedir ve Almanya'dan ithal ediliyor. Avi-vit pek iyi değil

http://www.biyoteknik.com/doc/prospektus/Avivit.pdf

ahanda prospektüsü bakanlık onaylı bir ürün. analiz değerleri de prospektüste. bir işe yaramaz vasat ürün cart curt diyen arkadaşlar eğer af buyurup analiz yaptıysa ve prospektüsteki değerlerle alakasız sonuçlar bulduysa sonuçlarını bana yollasınlar hemen avivit kullanmaya son veriyim. malesef başımıza biyolog kimyager kesilen arkadaşlar olabiliyor neye dayanarak yorup yapıyolar hiç bilmiyorum. kim ne derse desin benim oyum avi-vit ten yana fiyat ve ürün içeriğini birlikte hesaplarsak.

http://www.biyoteknik.com/doc/prospektus/Avivit.pdf

ahanda prospektüsü bakanlık onaylı bir ürün. analiz değerleri de prospektüste. bir işe yaramaz vasat ürün cart curt diyen arkadaşlar eğer af buyurup analiz yaptıysa ve prospektüsteki değerlerle alakasız sonuçlar bulduysa sonuçlarını bana yollasınlar hemen avivit kullanmaya son veriyim. malesef başımıza biyolog kimyager kesilen arkadaşlar olabiliyor neye dayanarak yorup yapıyolar hiç bilmiyorum. kim ne derse desin benim oyum avi-vit ten yana fiyat ve ürün içeriğini birlikte hesaplarsak.

Biz sana illa ki aviv vit alma demiyoruz ki.Aşağıdaki değerleri türk malı kıytırık vitamin markasının değerleriyle karşılaştrırsan sevinirim kimyager beyfendi.

Vitamin A : 510.000 IU
D3 : 112.000 IU
E : 3.570 mg.
K3 :140 mg.
C : 7.500 mg.
B1 : 268 mg.
B2 :570 mg.
B6 : 640 mg.
B12 : 1mg.
Biotin : 21 mg.
Nicotinic acid: 5.000 mg.
Calcium Pantothenat : 1.000 mg.
Folic Acid : 57.mg.
Methionin D/L: 2.000 mg.
L-lysine : 1.000 mg.

Biz sana illa ki aviv vit alma demiyoruz ki.Aşağıdaki değerleri türk malı kıytırık vitamin markasının değerleriyle karşılaştrırsan sevinirim kimyager beyfendi.

Vitamin A : 510.000 IU
D3 : 112.000 IU
E : 3.570 mg.
K3 :140 mg.
C : 7.500 mg.
B1 : 268 mg.
B2 :570 mg.
B6 : 640 mg.
B12 : 1mg.
Biotin : 21 mg.
Nicotinic acid: 5.000 mg.
Calcium Pantothenat : 1.000 mg.
Folic Acid : 57.mg.
Methionin D/L: 2.000 mg.
L-lysine : 1.000 mg.

niye üstünüze alındınız ben bunu anlamadım ana neyse

Sera daha iyi ama pahalı. Avi vit amator uretıcı ıcın ıdeal.

Geri