Karadeniz Pet

aviastım ve vitamin birlikte kullanılır mı?

• Konbuyu başlatan ilkkuşum
  • Başlangıç tarihi
I

ilkkuşum

Guest
4-5 aylık kuşumda ağır astım var.kuşçum(muhabbet kuşlarından birçok veterinerin anladığından daha çok andığına inanıyorum)aviastım ve vitamin verdi . ikisini aynı anda tek suluğa damlatıyorum bir sorun olur mu? Bir de kuşum çok zayıf kilo alması için ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:46 -->-> Daha önceki mesaj 23:44 --

şu bakanlardan birisi yanıt verebilir mi?

Tek su hakkında emin değilim fakat bence ayrı ayrı verin. Bunu bi veterinere sorun bence. 2) Kuşun zayıflığı sorunuz için ,fotoğraf atabilir misiniz bi ?
Not : Her bakan bilgi sahibi olmayabilir , bu nedenle yanlış bilgi vermek istemediklerinden cevap yazmıyolardır :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:00 -->-> Daha önceki mesaj 20:57 --

Benim kuşumdan örnek veriyim ; İshal ilacını ve vitaminini ayrı günlerde veriyorum. Ve bence siz kuşçu yerine veterinere gidin. Forumumuzda güvenilir kuştan anlayan veterinerler hakkında bir konu var. Ordan bakabilirsiniz.
Ben kendi kuşuma ilaç damlatma sıralamamı söyliycem ama işte , bir veterinere sormanız lazım. Birde kuşçu bunları verirken ne kadar sıklıkla vermeniz gerektiğini söylemedi mi ?

siz kendi düzeninizi verirmisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bir sürü işin uzmanı var neden cevap veren yok manasında kullandım o cümleyi. Yinede hata bende düzgünce ifade etmem gerekirdi

Yok sorun diil. Bu arada pardon sorunuzu görmemişim. Benim düzenim , 2 gün vitamin-5 gün duru su-2 gün ishal ilacı-5 gün duru su-2 gün vitamin.. diye gidiyo

O cümlenin kullanım manasını söylemeden önce , "bu sitede uzmanlar yok mu?" diye sorduğunuz için , herkes uzman değil mi ? gibi bir mana anlamıştım. Bu nedenle siz uzman mısınız diye sordum

Anladık birbirimizi sanırım. Sorun yok öyleyse . çok teşekkürler

Avı astım ve avıdare avı vit ile kullanılır

Geri