Karadeniz Pet

Avigold Advance Vitamin

Korhan KARAOREN

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
merhaba arkadaslar,
Kuslarim icin yem aldigim firma; bana asagida fotografini paylastigim vitamini tavsiye etti.
1 litre suya 10 ml katilarak kuslara hergun veriliyormus. Kutunun uzerinde yazan oranda hazirladim suyu. Karisimin yogun bir sekilde ilac gibi kokusu var.
Acikcasi kuslarin bu kokulu suyu iceceklerini tahmin etmedim, ama hic yadirgamadan afiyetle ictiler.
Vitamini bir haftadir kullaniyorum, sulari hergun degisiyor. Gozle gorulur bir canlanma oldu kuslarda. Surekli tunekte oturan hareket etmeyen kuslarim bile hareketlendi diyebilirim. Vitaminden oldukca memnun kaldim, ama yazan dozaji biraz azaltacagim.

LaWPjz.jpg

merhaba arkadaslar,
Kuslarim icin yem aldigim firma; bana asagida fotografini paylastigim vitamini tavsiye etti.
1 litre suya 10 ml katilarak kuslara hergun veriliyormus. Kutunun uzerinde yazan oranda hazirladim suyu. Karisimin yogun bir sekilde ilac gibi kokusu var.
Acikcasi kuslarin bu kokulu suyu iceceklerini tahmin etmedim, ama hic yadirgamadan afiyetle ictiler.
Vitamini bir haftadir kullaniyorum, sulari hergun degisiyor. Gozle gorulur bir canlanma oldu kuslarda. Surekli tunekte oturan hareket etmeyen kuslarim bile hareketlendi diyebilirim. Vitaminden oldukca memnun kaldim, ama yazan dozaji biraz azaltacagim.

LaWPjz.jpg

İnternet üzerinde mi sipariş verdiniz ? Verdiyseniz hangi site bu ?

Ferdi, bu vitamin yeni cikti piyasaya burada Ingiltere de. 1 aydan fazla kullaniyorum, olumlu etkisini gordum. Kuslar cok hareketlendi, sabah 6 dan aksam 9 a kadar cayir cayir otuyorlar. Azdirici etkisini de gordum, yavru bakmakta olan disi ile tekarar ciftlesmek isteyen erkegin vitaminin kesmek zorunda kaldim. Ciftlesmesinden umidi kestigim bir disi de su an yuva hazirligi yapiyor.Turkiye ye ithal eden cikacaktir mutlaka.

Bize yollama imkânınız varmı ücretleri odesek

gumruk de engele takilabilir diye dusunuyorum, bir de gonderi parasi urunun fiyatini gecer, yazik.
ancak Turkiye ye gelirken bir iki paket yanimda getirebilirim. Urunun 250 ml paketi 9.95 sterlin, yaklasik 43 TL yapiyor, belirtilen dozda kullanilirsa 25 lt vitaminli su yapiyor.
Yalniz urun cok kotu kokuyor ama kuslar bayila bayila iciyor.

Geri