petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Avimec damlatma çözeltisi Kullanımı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Caner efkanoğlu tarafından 12 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Caner efkanoğlu

Caner efkanoğlu New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba,

Bit, pire, parazit için Burdaki damlayı aldım acaba kullanan varmı ? Tam olarak deriye mi damlatacağız yoksa tüylerin üstünden mi damlatacağız arkadaşlar ? İşe yarıyor mu yaramıyor mu kullanan arkadaşlar cevaplarlarsa çok sevinirim.

Teşekkürler

2. Aynur AL

Aynur AL New Member

Beğenileri:
    0
    genelde bit icin sprey kullaniyorlar ama ben avimec kullandim hic sprey kullanmadim.. ilk aldigimda onlarca kusun arasindan bit kapmisti.. deli gibi kasiniyordu ve faydasini cok gördum.. 3 kez 1 hafta arayla enseye biraz tuylere ufleyerek damlattim deri cekiyor onu zaten.. bence spreyden cok daha kullanisli.. hicde zararini gormedim.. sadece 1 damla yeterli ona dikkat edin mutlaka..

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. avimec damla fazla