Karadeniz Pet

avimineral hakkında???

Mustafa BÜYÜK

Onursal Üye
arkadaşlar kullanan var mı gerçekten gerekli mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:10 -->-> Daha önceki mesaj 22:04 --

yok mu kimseeee

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:25 -->-> Daha önceki mesaj 22:10 --

kimse kullanmıyor demek ki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:35 -->-> Daha önceki mesaj 22:25 --

neden kimse yok

arkadaşlar kullanan var mı gerçekten gerekli mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:10 -->-> Daha önceki mesaj 22:04 --

yok mu kimseeee

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:25 -->-> Daha önceki mesaj 22:10 --

kimse kullanmıyor demek ki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:35 -->-> Daha önceki mesaj 22:25 --

neden kimse yok

Ben kullanmadım ama şu belki yardımcı olabilir size:
http://www.biyoteknik.com/doc/prospektus/Avimineral.pdf

teşekkür ederim ben bunları okudum ve ürünü aldım kullanan olup olmadığını merak ettim tecrüben edenden bilgi almak istedim.

Mustafa bey doğru seçim yapmışsınız avimineral kuşlara mineral desteği ve tüy yapısında çok etki ediyor faydalı ve gerekli bir ürün mineral kuşlarımız için çok çok önemli ben kullanıyorum ve memnunum

ustadan cevap geldi çok teşekkür ederim. zaten avatarımdaki resme bakarsanız tüy sorunum var.umarım faydalı olur

ustadan cevap geldi çok teşekkür ederim. zaten avatarımdaki resme bakarsanız tüy sorunum var.umarım faydalı olur

evet avatardaki kuşun resmi dikkatimi çekti sizi üzmek istemediğimden o resim hakkında yazmamıştım

veterinerden catosal isimli ilacı almanızı tavsiye ederim yok ise aminosol-b kullanabilirsiniz..