Karadeniz Pet

Avisol a damla

Duygu2854

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar avisol a damla aldım . Daha önce iki tane kuşum öldü. Şuan iki kuşum daha var ve bunların da ölmesini istemiyorum . Sizce normal zamanda kullanabilirmiyim. ?

Ben şuanda Avisol A ve Avisol B kullanıyorum normalde 1 gün aralık vererek kullanıyorum fakat benim istediğim katkıyı sağlamıyor kuşiarıma SERA vitamin plus siparişi verdim normal kullanım diyerek ne demek istediniz anlayamadım hasta olan kuşlarda vitamin kullanılır diye birşey yok zaten. Siz normal hayatta sağlıklı iken vitamin almıyormusunuz hasta olunca mı vitamin alıyorsunuz.

Ben SERA ya dönüyorum fiyatı 30 tl ama artık vericez yani 10 tl lik avisol den de 100tllik bir katkı zaten beklenemez.

Ben diğer ölen kuslarimahic vitamin kullanmadım. İlk defa kuş bakıyordum. Onlarla ilgilenemedim. Normal de demek istediğim evet hasta olmadan. Belki zarar verir ne biliyim işte. Tereddütle yaklaşıyorum açıkçası. Korkuyorum çünkü .

Haklısınız . Teşekkür ediyorum. Bundan sonra vitamin vericem.

damla olarak kullanılıyor fakat Avisol 10tl heleki 2.74 tl lik avivit ile hiç kıyaslanmaz bile. Aşırı etkilidir gözle görülür etkiler sağlar.
Ben genel tavsiye olarak Sera ve Nektonu çok işittim ve Nekton S aldım onu kullanıyorum. Kuşum henüz birkaç aylık, çiftleşme vs yok. Aynı olumlu yorumu Nekton için de yapabilir misiniz?

Ben genel tavsiye olarak Sera ve Nektonu çok işittim ve Nekton S aldım onu kullanıyorum. Kuşum henüz birkaç aylık, çiftleşme vs yok. Aynı olumlu yorumu Nekton için de yapabilir misiniz?

Nekton SERA'dan daha kötüdür ama avisol vs. ile kıyaslanmaz tabiki En basit örnek ile 15ml SERA 27.5 tl

35 ml Nekton 35 tl

SERA Almanya ürünüdür.

Eğer Vitaminden bahsediyorsak ben
Avilin boyalı su denen şeyi kullanmadım. Aslada kullanmam. Fakat vitamin diyorsak SERA Nekton kullanmış biride olarak SERA ya 1. derim 2ye yine SERA derim 3e yine SERA derim 4 e ,NEKTON Derim.

Tabiki bu işler ücret ile alakalıdır. 3 kuruşa 5 köfte olmaz. 2 mesaj öncede bahsettim 10 tl ye Avisol alıp 100tll lik superforte etkisi bekleyemeyiz.

Son düzenleme:
Geri