petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Avisol A

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alperen GONCA tarafından 16 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Bugün önerilere uyarak 20 cc avisol çözelti vitamin aldım.kuşlar şuan tüydeler vitaminin üstünde tüydeyse 5cc katin dior ben suluğu 2 gunde bir yeniliyorum ozaman 8 gunde bitiyormu bu vitamin diğer vitaminide ayni fiyata aldm ama 3 ay kullandm bunlarn ömrü bukadar mi ben her hafta vitamin mi alacambi vitaminle ilgili bilgi alabilirmiyim veya baska nasil vitamin onerirsiniz ??

#1 Alperen GONCA, 16 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 16 Temmuz 2015
  2. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    Vitamin konusunda herkesin neden parasını sokağa attığına anlam veremiyorum kuşa vitamin diye aldığınız o şeylerin çoğu ne olduğu belirsiz adam yapıştırmış avisol a_b bi etiket vitamin diye satıyor valla yıllardır kuş bakıyorum hiç vitamin kullanmadım tüm vitaminleri doğal yoldan kuşlara yediriyorum elması portakalı kıvırcık marul salatalık falan bunlar elinin altındayken bence gerek yok

M. Kemal ATATÜRK

#2 Mudo DURMUŞ, 16 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 16 Temmuz 2015
  3. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Valla kardeşim haklisin masraftan baska bisey degil ben kuşlara haftada iki kez marul veriyorum ama elm portakal salatalk hic yediremedm yemliginemi dilimleyp koymam gerek birdahada almicam bunu kullaniyim hele

4. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    Elinle havasına yaklaştır bekle tadına baksın yeter daha birakmaZ

M. Kemal ATATÜRK

Sayfayı Paylaş