Karadeniz Pet

avisol mu? avidiare mi?

gkhnyvz88

Meraklı Üye
hangi ilaç ishali daha iyi keser birde suyu bugun itibariyle damacanadan veriyorum malum ankaranın suyu yine hafif renk değiştirmeye başladı o ishal yapmış olabilir diye düşünüyorum :(

Kendiniz musluk suyu içmiosanız kuşunuza da içirmeyin öyleyse.O yapmıştır herhalde ishal,yazık yaa..

Bana asla musluk suyu vermeyin demisti veteriner. Ben de hic vermedim. Siz dd damacanadan verin zaten bi damlack sulukları var. Insan için bile riskli musluk suyu.
umarım kusunuz kısa sürede iyi olur

petshoplarda var gittigidiyor tarzı sitelerde de var.geçmiş olsun

Ben erikli 5 litre sadece kuşlarım için alıyorum bi çay bardağı su koyuyorum 2 günde bir değiştiriyorum bazen suyun içine pislik toz gelmemişse 3. Günde kalabiliyor ve suyu değiştirmek istediğimde nerdeyse bi çay bardağı koyduğum suyun %75 i hala suluklarında duruyor,yani suluklarını ağzına kadar doldurmak zorunda değilsiniz ben suan 4 kuş besliyorum ve su tüketimi dediğim gibi yazları biraz daha yükseliyor,o yüzden kuşlarıma 5 lt su yaklasık 2 -3 ay gidiyor .

arkadaşlar damacana sular da aslında içler acısı kötünün iyisi onlar.çeşme suyuna göre süperler tabi. bayat su da verilmemeli kuşa onun için kuşlara içtiğiniz sudan verin. hazır su da olsa 3 ayda su niteliğini kaybeder.

Avidiare al recetesine göre uygula petjoplarda ve veterinerlerde bula bilirsiniz

Geri