petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Avisol Nasıl Muhafaza Edilmeli?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hakan özdemir tarafından 27 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. hakan özdemir

Beğenileri:
    0
    Avisol vitamini 1 gündür buzdolabında muhafaza ediyorum acaba doğru mudur , bir bozulma vs olabilir mi?

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    aynı soruyu bende merak ediyorum bende aviviti buzdolabında 1 aydır falan koyuyorum bişey olmadı ama yinede cevabı öğrenmek isterim

3. mrtmrt1988

mrtmrt1988 Member

Beğenileri:
    1
    Bence ne buzdolabı ne başka yerde muhafaza etmeyin direkt çöpe atın kuşlarınızın karaciğerlerini bitiriyosunuz biraz daha fazla ücret ödeyerek profösyonel ürünler alın yada dogal yollardan vitamin takviye edin tabi bu benim fikrim:) güneş görmeyen serin yerlerde dolapda bunlardan biri muhafaza ederseniz sıkıntı olmaz son kullanma tarihine kadar kullanabilirsiniz..

4. hakan özdemir

Beğenileri:
    0
    hocam internette genelde ilaçların buzdolaplarında saklanmaması gerektiğini söylüyolar ,
    ilacın kimyası felan değişir mi acaba diyerek çıkardım dolaptan bende

5. mrtmrt1988

mrtmrt1988 Member

Beğenileri:
    1
    Aslında önerilen kuru güneş görmeyen evinizin serin bir köşesi 25c altında muhafaza edilmesi bazı sulandırılmış vitaminler şuruplar kesinlikle dolapta muhafaza edilmeli bazılarıda sadece güneş görmeyip serin olmalı ama dolabın nofrost olmayan normal bölümünde bir sıkıntı olcagını sanmıyorum bunu kola gıbı dusun buz tuttuktan sonra erirse tadı şekerli olur oksijenle temas edersede şekerli olur sıcak içsen içilmez hafif soguk:) :)

6. hakan özdemir

Beğenileri:
    0
    anladım hocam ,demin çıkardım vitamini dolaptan şuan güneş almayan serin bir odaya koydum

#6 hakan özdemir, 27 Haziran 2015
    Son düzenleme: 27 Haziran 2015

Sayfayı Paylaş