Karadeniz Pet

Avisol Ve Vitamin Önerileri

Şuan baktımda gitti gidiyorda kargoda 5.50tl imiş ürün 25 tlye gelecek çok iyi bence
sağ olun çok yardımcı oldunuz
genelde forumda ben herkesin sorusuna cevap veririm lakin
kimse benim soruma cevap veremiyor :)

gittigidiyor bence pet ürünü için iyi tercih değil ben pet satıstan adlım aradım stok sordum son kullanma tarihlerini öğrendim hemen yollanma sözü aldım 6 ya böldürdüm ürünüm öbür gün kahvaltı yaparken geldi

merhaba.

avisol ve avi-vit benim en memnun kaldığım vitaminler. kuşlarımın yavruluk dönemimde aisol kullandım ve şükür hiçbir sorun yaşamadım. bir kuşum astım olup tüyden çıkamadığında aviastım kullandım 1 haftada bir şeyi kalmadı.

yaklaşık 1 aydır avi-vit kullanıyorum. haftada 3 gün sularına arada mamalarına katıyorum. toz ürün ve sıvı vitaminlerden daha karlı. kuşlarımda muhteşem değişiklikler oldu tüyler parladı enerjik oldular ve kiloları çok ideal. ama en güzel değişim tüylerde oldu sanki cilalandılar .

ben avisolu 4 tl ye alıyordum ama bandrol fiyatı 8 tl dir. nasıl 4 tl ye satıyorlardı bilemiyorum.

avisatım da yine 8 tl dir.

avi-vit 12 tl ye aldım 1 yıl gider herhalde :)

serayı çok övüyorlar ama denemedim.

sra ürünlerini üyelerden mustafa büyük kullanıyor danışabilirsin.

iyi forumlar.

merhaba.

avisol ve avi-vit benim en memnun kaldığım vitaminler. kuşlarımın yavruluk dönemimde aisol kullandım ve şükür hiçbir sorun yaşamadım. bir kuşum astım olup tüyden çıkamadığında aviastım kullandım 1 haftada bir şeyi kalmadı.

yaklaşık 1 aydır avi-vit kullanıyorum. haftada 3 gün sularına arada mamalarına katıyorum. toz ürün ve sıvı vitaminlerden daha karlı. kuşlarımda muhteşem değişiklikler oldu tüyler parladı enerjik oldular ve kiloları çok ideal. ama en güzel değişim tüylerde oldu sanki cilalandılar .

ben avisolu 4 tl ye alıyordum ama bandrol fiyatı 8 tl dir. nasıl 4 tl ye satıyorlardı bilemiyorum.

avisatım da yine 8 tl dir.

avi-vit 12 tl ye aldım 1 yıl gider herhalde :)

serayı çok övüyorlar ama denemedim.

sra ürünlerini üyelerden mustafa büyük kullanıyor danışabilirsin.

iyi forumlar.
kuşum tüy dökmeye başladı sanırım tavsiyenize uyarak avisol ve avi-vit sipariş ettim

Geri