Karadeniz Pet

Avisol

• Konbuyu başlatan ismail kaan
  • Başlangıç tarihi
I

ismail kaan

Guest
Arkadaşlar çeşitliliği çok diye deep life vitamin kullanıyodum ama avisol daha kaliteli diye aldım ama onda sadece a-d-e-c vitaminleri var ben bunu 1er gün arayla veriyorum bide avisolün b vitamini var bigün ondan bigün obüründen versem ağır gelırmi

10 günde bir vitamin vermelisiniz en az..daha kısa süreler dışkıda sararma yani karaciğere yük bindirir zararlıdır..kişisel fikrimi sorarsanız o vitaminler boyalı sudur..4-5 arkadaş birleşip o paralara çok kaliteli markalar alabilirsiniz yada tek başınaysanız da daha uluslararası markaları tercih ederseniz yararırınıza olur..(5-6-hatta 10 kişi gervit-w alabilir)(tek kişi ben olsam wunder vogel e yönelirdim)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence iki haftada 1 avisol b ver, diğerini de haftada 1-2 defa. Tabii bu benim düşüncem.

10 günde bir vitamin vermelisiniz en az..daha kısa süreler dışkıda sararma yani karaciğere yük bindirir zararlıdır..kişisel fikrimi sorarsanız o vitaminler boyalı sudur..4-5 arkadaş birleşip o paralara çok kaliteli markalar alabilirsiniz yada tek başınaysanız da daha uluslararası markaları tercih ederseniz yararırınıza olur..(5-6-hatta 10 kişi gervit-w alabilir)(tek kişi ben olsam wunder vogel e yönelirdim)

avisol kaliteli değilmi :( önerdiğiniz markanın fiyatı ne vede nerden temin edebilirim?

Hocam bana kalsa hiç vitamin vermeyin derim ama yine de siz bilirsiniz.

forumda aynı şehirdeki arkadaşlar birlik olurlarsa gervit-w 500ml alabilirler..85 lira 10 kişi bölüşse 2 yılda bitmez o vitamin..son derece kalitelidir..tek başına olunca pek secenek kalmasada avisol deep den çok daha kaliteli markalar var,tek başınaysan bunun kalitesi ve marka değeri çok daha yüksektir..
Wunder Vogel Omni High Vitamin Kompleksi 20 gr / Kuş / Papağan Vitamini - Papağanlar için Vitamin / Juen Pet Market / Pet Shop
10 kişi falan olursanız bunu alabilirsin hocam,dünya markasıdır.
http://www.guvercinciftligi.com/gervit-w-1000ml
ve kuşa hangi vitamini verirsen ver,1 gece öncesi suluğunu al uyumadan..susasın sabaha kadar..sabah vitaminli suyu ver..12 saat sonra da vitamini dök,maksimum faydalanır kuş böylece..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri