petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Avisol

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ismail kaan tarafından 7 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. ismail kaan
    Gizli

Arkadaşlar çeşitliliği çok diye deep life vitamin kullanıyodum ama avisol daha kaliteli diye aldım ama onda sadece a-d-e-c vitaminleri var ben bunu 1er gün arayla veriyorum bide avisolün b vitamini var bigün ondan bigün obüründen versem ağır gelırmi

2. oem
    Gizli

oem Guest

10 günde bir vitamin vermelisiniz en az..daha kısa süreler dışkıda sararma yani karaciğere yük bindirir zararlıdır..kişisel fikrimi sorarsanız o vitaminler boyalı sudur..4-5 arkadaş birleşip o paralara çok kaliteli markalar alabilirsiniz yada tek başınaysanız da daha uluslararası markaları tercih ederseniz yararırınıza olur..(5-6-hatta 10 kişi gervit-w alabilir)(tek kişi ben olsam wunder vogel e yönelirdim)

#2 oem, 7 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ekim 2013
  3. Sevtap DERİN
    Gizli

Bence iki haftada 1 avisol b ver, diğerini de haftada 1-2 defa. Tabii bu benim düşüncem.

4. ismail kaan
    Gizli

Sağol sevtap abla senin dediğin mantıklı geldi :)

5. ismail kaan
    Gizli

avisol kaliteli değilmi :( önerdiğiniz markanın fiyatı ne vede nerden temin edebilirim?

6. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Hocam bana kalsa hiç vitamin vermeyin derim ama yine de siz bilirsiniz.

7. oem
    Gizli

oem Guest

forumda aynı şehirdeki arkadaşlar birlik olurlarsa gervit-w 500ml alabilirler..85 lira 10 kişi bölüşse 2 yılda bitmez o vitamin..son derece kalitelidir..tek başına olunca pek secenek kalmasada avisol deep den çok daha kaliteli markalar var,tek başınaysan bunun kalitesi ve marka değeri çok daha yüksektir..
    Wunder Vogel Omni High Vitamin Kompleksi 20 gr / Kuş / Papağan Vitamini - Papağanlar için Vitamin / Juen Pet Market / Pet Shop
    10 kişi falan olursanız bunu alabilirsin hocam,dünya markasıdır.
    http://www.guvercinciftligi.com/gervit-w-1000ml
    ve kuşa hangi vitamini verirsen ver,1 gece öncesi suluğunu al uyumadan..susasın sabaha kadar..sabah vitaminli suyu ver..12 saat sonra da vitamini dök,maksimum faydalanır kuş böylece..

#7 oem, 8 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Ekim 2013

Sayfayı Paylaş