petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Avispray yardım..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Gündoğdu tarafından 11 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet Gündoğdu

Daha öncede sordum cevap alamadım nedense.. Avispray var yeni hala sıkmadım tededdütten siz sıkıyormusunuz bir sıkıntı yapıyormu birkaç yerde kuşu zehirleyebildiğini filan okudum korkuyorum sıkmaya yoksa başka çare bulucam sıkarsam kuşu elime alıp öylemi sıkayım?

2. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    cevap

Sık Bence Zararı yok faydası var gerçekten . 2o cm geriden ağzına yüzüne gelmeyecek şekilde sık . ve sıkarken kafesteki suluğu yemlikleri çıkar gelmesin üzerlerine . :)

3. Mehmet Gündoğdu

Elime almadan üstüne sıksam olurmu? her yerine etki edermi o şekilde yoksa kanatlarını açıp içinemi sıkmak lazım?

4. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    cevap

Yok eline alma dediğim gibi kafesdeki yem su kraker çıkart ve 2o cm geriden kafasına gelemeyecek şekilde sık .

Sayfayı Paylaş