Karadeniz Pet

avisprey biti yok edermi lutfen yardim

göztepe1925

Meraklı Üye
Arkadaslar avisprey biti yok edermi yuvaligin icine sikiorum gecen yuvaligi temizlerken bi bocek bit gibiydi komple sprey siktim her trafina bunu kac gunde bir yapmam gerek ve kesin yok ederim sizcce usdatlar bi yardim

ben kulandım pek faydasını göremedim ama çift fazlaydı en iyi benim gözlemlediğim ardap sprey kesin çözüm derim yuvalıklarada avidust toz kullan pişman olmazsın

Ardap kaliteli ama büyük boyda satıldığı için biraz pahalı. Üretimhanen varsa rahatlıkla al bence. Hobiciysen 60 tl ağır gelebilir. Tek çare de dediğin o marka. Ben kullanıyorum tedbir amaçlı kullandım. Yavrular çıktıysa yuvaya sıkmak sorun olur.

Yavrular cikti valaha yavrulari cikardim tekrar temizledim siktim 10 dk beklettim havalandirdim we geri koydum suaan yuva icin en etkili bi sprry lazm uyuz oldum kendi kendime insan ister istemez bi yerim hafif kasinsa direk aklima gelio

Yavrular cikti valaha yavrulari cikardim tekrar temizledim siktim 10 dk beklettim havalandirdim we geri koydum suaan yuva icin en etkili bi sprry lazm uyuz oldum kendi kendime insan ister istemez bi yerim hafif kasinsa direk aklima gelio

Ardapı biliyorum ben etkili. Önliyemezsen yavrular ölür yazık olur.

ardapın 30 tl ye 200 ml boyları var en etkilisi ardap avisprey bi halta yaramıyor sadece kuşu bitten koyucu olarak bitlenmiş ise avisprey bir halt değil.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:54 -->-> Daha önceki mesaj 00:45 --

İstabuldaysanız feshaneye gelin oradan ihtiyacınız olanlarla birlikte bu spreyi alın veya anlatın derdinizi orada üretimciler vardır etkili ilaçlar verirler avidust biyodust mudur nedir onları felan onerirler :) belki feshanede indirime girer sprey vs. bilemem :)

https://www.mybestpetshop.com/quiko-ardap-sprey-200ml-orjinal-p-6475.html

Izmirdeyim ya uretimci bi kisi war adam saglam uretici adam icerde cama vuruom kapiyi valiom acmio yaklasik90 m2 de fuĺl uretim yapio acsa kapiyi ondanda saglam bilgilerde kapabilcm asirida bit goremiom gozume carpan 1 tane oldu ondan suphelendim yoksa duzgun gormedim yuvaligi komple boslltim herseyi cope attiim yeni plastik folluk koydum yuvaliga ben ginede onlemi saglam almak istiorum

avispray fiyatın dan da anlaşılacağı gibi fiyatı kadar etkili olur fazla bi işe yaradığını duymadım fazla kuşun varsa ardap al derim fakat fazla bi kuşun yok sa blotec bit ilacı almanı tavsıye ederim her veterinerde mevcut fıyatıda makul

Geri