Karadeniz Pet

avucdan inmeyen yavrum

Erdem AYGÜL

Paylaşımcı Üye
yemi bile tek basina yemiyor illa avucumda elektrik suprgesi gibi gezdircem o yicek :)
20170417_182040.jpg
20170418_105512.jpg

Allahım o ne güzelliktir ne tatlılıktır maşallah.. avucunuzda uyuyor resmen.. yem yemesi de bir o kadar güzel.. kocaman MAŞALLAH... benim için öpün onu lütfen...

Allahım o ne güzelliktir ne tatlılıktır maşallah.. avucunuzda uyuyor resmen.. yem yemesi de bir o kadar güzel.. kocaman MAŞALLAH... benim için öpün onu lütfen...
tesekkur ederim özel bi yavru gercekten avcumda uyumazdi diger yavrular :) yem yesin diye tabaga birakiyorum kosa kosa gelip avcuma giriyor mecbur ben yediriyorum resimdeki gibi :)

onu sakın kimseye vermeyin.. evin demirbaşı olsun.. size çok düşkün demek ki.. çok tatlı yaa.. çok akıllı bu kanatlılar.. seveni sevmeyeni çok iyi biliyorlar.. sizin sevginiz ve ilginiz onda aşırı güven yaratmış ki elinizde avuç içinizi mesken tutuyor devamlı.. ne kadar güzel bir şey ama.. torunlarım olsun inş o zaman benim de bebişler sizin bu tatlı mubiş gibi olsun çok isterim.. sakın satmayın vermeyin kimseye..

onu sakın kimseye vermeyin.. evin demirbaşı olsun.. size çok düşkün demek ki.. çok tatlı yaa.. çok akıllı bu kanatlılar.. seveni sevmeyeni çok iyi biliyorlar.. sizin sevginiz ve ilginiz onda aşırı güven yaratmış ki elinizde avuç içinizi mesken tutuyor devamlı.. ne kadar güzel bir şey ama.. torunlarım olsun inş o zaman benim de bebişler sizin bu tatlı mubiş gibi olsun çok isterim.. sakın satmayın vermeyin kimseye..
aynen satmayi dusunmuyorum guzel bir disi ilerde iyi huylu bi erkek alirim yanina belki :)

Maşallah rengi ve size düşkünlüğü ile özel ve guzel bir yavru
saol abi benim kulucka da bir sorun var ama anliyamadigim bir sekilde her kuluckada illa 1 yavru kaybediyorum 3 5 gunluk olsalar neyse her seferinde yeme dusen ucan yavruyu kaybediyorum genetik bir hastaliktan suphe ediyorum. baska aciklama bulamadim

Geri