Karadeniz Pet

Avustralya Kuş Shop'undan değişik kuşlar 2 (çok büyük)

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
ucf7j.jpg

ucf9m.jpg

ucfc0.jpg

ucfdg.jpg

ucffr.jpg

ucfhp.jpg

ucfkm.jpg

ucfml.jpg

ucfp6.jpg

ucfqw.jpg

ucfsb.jpg

ucftu.jpg

ucfut.jpg

ucfvq.jpg

ucfx0.jpg

ucfxv.jpg

ucfym.jpg

ucfzn.jpg

ucg13.jpg

ucg2h.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:58 -->-> Daha önceki mesaj 22:50 --

arkadaşlar resimlere büyük boy bakınız böylece papağanları yakından görüp daha çok beğeneceksiniz. uzaktan olduğu için belli olmuyor böyle pek ama gerçekten çok güzeller

off maşallah ne diyelim :) hepsi ne bakıyon la der gibi bakıyo :D

İlk konunun devamıdır bu da.henüz bitmedi çünkü yer daha büyük isteyen olursa gelecek sefere başka fotolarda çekicem

Mavi ve beyaz Pakistan papağanlarına hasta oldum :)

Mavi ve beyaz Pakistan papağanlarına hasta oldum :)

Diğer konumda daha fazla var onlardan :) aslında yakından bakarsanız büyütüpte, papağanların diğerleri de çok iyi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:43 -->-> Daha önceki mesaj 12:03 --

Yeni arkadaşlar için güncelliyorum

Heyyt be maşallah hepsi pırıl pırıl kuşlar :) temizliğini bi ordu kadar insan yapıyordur :D

bu çok iyi yaaaa :) muhabbetler çok güzel bizde buralarda güzel kuş bulacağız diye çabalayıp duruyoruz.

Maşallah çok güzeller.Avustralyanın insanlarıda sıcakkanlı güzel insanlardır kuşları gibi.

Teşekkür ediyorum :) bu arada insanlarına gelince her çeşit millet var burda kim ne nasıl bazen kestiremiyorsun ama hayvana aşırı değer veriyolar

Teşekkür Ederim Sayenizde Hiç Görmediğim Bir Kaç Tür Papağan Gördüm ..

Teşekkür ediyorum :) bu arada insanlarına gelince her çeşit millet var burda kim ne nasıl bazen kestiremiyorsun ama hayvana aşırı değer veriyolar

Hayvana değer veren millet dünyanın en güzel milletidir aslı hanım.Birde bize bakın.Karetta karetta ya taş bağlayıp denize atıyolar.Böyle geri cahil bir toplumuz maalesef.

Hayvana değer veren millet dünyanın en güzel milletidir aslı hanım.Birde bize bakın.Karetta karetta ya taş bağlayıp denize atıyolar.Böyle geri cahil bir toplumuz maalesef.

Orası var tabi ama bazı konularda da çok değişik yaşamanız lazım bir kadının bu kadar ucuz olmasını görmeniz lazım ve toplumun nasıl sapkın olduğunu. Aşırı derecede iğrençliklerini....