Karadeniz Pet

Avustralya Kuş Shop'undan değişik kuşlar 2 (çok büyük)

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
Hayvana değer veren millet dünyanın en güzel milletidir aslı hanım.Birde bize bakın.Karetta karetta ya taş bağlayıp denize atıyolar.Böyle geri cahil bir toplumuz maalesef.

kendimizi bu kadar küçümseyip kötülemeyelim.faroe adalarında balinalara yapılanlar,çinde köpekler,ingilterede tavşanlı deneyler,ispanyada geleneksel boğa festivalleri bu caniliklerin onda biri ülkemizde olmuyor.

Orası var tabi ama bazı konularda da çok değişik yaşamanız lazım bir kadının bu kadar ucuz olmasını görmeniz lazım ve toplumun nasıl sapkın olduğunu. Aşırı derecede iğrençliklerini....

Onlarda baskı kültürü yok bizde her bireye baskı olduğundan sapkın görünmüyoruz ama ben neler biliyorum dinine sadık görünüp başı kapalı kadınların neler yaptığını.Anlatsam sittinsene gelmezsiniz tr ye.İnanın bana.Onlar açık seçik yapıyolar.Bizde kapalı kapılar ardında tek fark bu.

Onlarda baskı kültürü yok bizde her bireye baskı olduğundan sapkın görünmüyoruz ama ben neler biliyorum dinine sadık görünüp başı kapalı kadınların neler yaptığını.Anlatsam sittinsene gelmezsiniz tr ye.İnanın bana.Onlar açık seçik yapıyolar.Bizde kapalı kapılar ardında tek fark bu.

İnanın bana burdakileri kimse geçemez. Eğer yaşasaydınız burda anlardınız demek istediğimi. Tr deki olayları biliyorum buraya geleli zaten 1 sene oldu

kendimizi bu kadar küçümseyip kötülemeyelim.faroe adalarında balinalara yapılanlar,çinde köpekler,ingilterede tavşanlı deneyler,ispanyada geleneksel boğa festivalleri bu caniliklerin onda biri ülkemizde olmuyor.

Yahu burda diri diri insan yakıyolar hocam.Diri diri.Camiden çıkıp insan yakıyo herifler.Hani tamam hayvanlarda ölmesin ama insan bu.Gelen turistlere zina yapıp öldürenmi ararsın ormanları yakanmı ararsın neyse konu kaymasın.

Yahu burda diri diri insan yakıyolar hocam.Diri diri.Camiden çıkıp insan yakıyo herifler.Hani tamam hayvanlarda ölmesin ama insan bu.Gelen turistlere zina yapıp öldürenmi ararsın ormanları yakanmı ararsın neyse konu kaymasın.

diğer mesajlarını okudum sonuna kadar katılıyorum ama hayvanlara yapılan eziyetin malesef başkenti yok her yerde yapılıyor.

Orada Sokaklarda O Gülen Hayvan Varmış Adı quokka :D Gördünüzmü Hiç :)

Her yerde bu dedikleriniz psikopat bitmez ki. Burdaki sapkınlık aşırı öyle böyle değil sokağa çıkmak bile istemiyorum akşamları özellikle cuma ve hafta sonu iğrenççççç tek kelime iğrençççç anlatılsa az kalır görmek lazım o derece

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:41 -->-> Daha önceki mesaj 07:40 --

Orada Sokaklarda O Gülen Hayvan Varmış Adı quokka :D Gördünüzmü Hiç :)

Ben görmedim burda henüz :) ama kuala kanguru falan hepsini gördüm buranın en popüler hayvanları kuşlar genelde :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:42 -->-> Daha önceki mesaj 07:41 --

diğer mesajlarını okudum sonuna kadar katılıyorum ama hayvanlara yapılan eziyetin malesef başkenti yok her yerde yapılıyor.

Burda yapılsa hapse atılıyorsun :) üstüne para cezası o kadar kolay değil o konu işte

Burda yapılsa hapse atılıyorsun :) üstüne para cezası o kadar kolay değil o konu işte

hayvan haklarının çiğnenmesiyle ilgili çeşitli cezalar dünyanın birçok ülkesinde uygulanıyor 2004 den bu yana türkiyede bunlardan biri.tabi bu cezaların uygulanması için önce ne lazım? suç ve suçlu lazım.yukarıda bahsettiğimiz ''caretta carettanın bağlanıp denize atılması'' olayında suçlu bulunsa burda da ceza yiyecek.avustralyada olsa orda da yapan canavar bulunamayacak olduğu gibi kalacak.
konu avustralya ve türkiye arasında ki medeni fark yada hayvan haklarının benimsenmesi değil.bu tür olayların alenen yada gizli kapaklı dünyanın her yerinde yapıldığı gerçeği.türkiye olarak çok geride değiliz.

Kuşlar çok güzel. Fotoğraflarda çok güzel açılarla çekilmiş. Gerçekten hayvanlara ne kadar değer verdikleri belli. Hepsi pırıl pırıl

Kuşlar çok güzel. Fotoğraflarda çok güzel açılarla çekilmiş. Gerçekten hayvanlara ne kadar değer verdikleri belli. Hepsi pırıl pırıl

teşekkür ederim fotoğraflar için yorumunuza :) gerçekten güzel ve temiz bakılıyor büyük kafeslerde öyle tıkış tıkış değiller bir de çok cana yakın papağanları :)