petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Avustralya pet shop'undan farklı türde kuşlar

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Mana tarafından 12 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Mana

Mana Guest

2. Celalettin TOPAL

maşallah hepsi bir birinden güzel

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    yapma be kardeşim,kanımıza giriyorsun burada :) paylaşım için teşekkürler.bu kıvrık gagalı dostlarımızın hepsi birbirinden güzel

4. Mana

Mana Guest

bir de gerçekte görseniz çok güzel renkleri var yalnız tapatalk programı resimlerin kalitesini mahvetmiş :( ya nolur bari bunu düzeltin site yöneticilerimiz :( eski hali çok iyiydi tapatalkta cam gibi görünüyordu ama şimdi hem resmi küçültüyor hemde kaliteyi sıfırlıyor :(

5. Celalettin TOPAL

ben bu petshopa girsem sabahlarım orda :)

6. Mana

Mana Guest

valla güzeller ben de bakıyorum öyle gidip gidip :) resimde papağanın biri kıyafet giyiyor ya. işte papağanlara ve muhabbet kuşlarına sevimli kıyafetler satıyorlar böyle :) yani yok yok maşallah inşallah TR'de de olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:40 -->-> Daha önceki mesaj 01:37 --

bu sadece bir kısmı :) daha diğer kuşlarda var. başka konularda paylaşmıştım onları da. muhabbet kuşundan hint bülbülünden papağandan adını bilmediğim diğer kuşlara dek herşey var.

7. Aysetursak

Hepsi çok güzeller :) maşallah. oraya girsem çıkamam herhalde :) en çok kafasında yelpaze gibi tüyleri olanı beğendim cinsi nedir bîlmem ama çok güzel :)

8. Mana

Mana Guest

kakudu diyorlar sanırım onun cinsine. yelpazesi değişik renklerde olanlarda var. yalnız bayağı büyükler normal papağanlara göre beğendiğin cins :)

9. Aysetursak

Hepsi çok güzel aslında ama ya :) bilmiyorum bu hayvanlarla dolu bîr yerde yaşamak isterdim

10. Mana

Mana Guest

bende yaşamak istiyorum o yüzden sık sık gidiyorum :D ancak bakıp konuşmakla yetiniyorum kimisi merhaba diyebiliyor bile :D

11. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

adamlar işi biliyor.

12. Mana

Mana Guest

zaten hepsi ele alışmış şekilde satılıyor papağanların. çok özen gösteriliyor onlara.günün çoğu vaktini kafes dışında geçiriyorlar. çok akıllılar papağanlarda insana kendileri yaklaşıyor alışkın olduklarından

13. Mehmet ŞEKER

çok güzel kuşlar yaa

14. Mana

Mana Guest

Evet darısı size olsun :)

Sayfayı Paylaş