petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Avustralya'da Kuş Shop'u ve Değişik Kuşları

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Mana tarafından 9 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Mana
    Gizli

Mana Guest

2. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    merak ettim papağanların fiyatı nedir orada?

3. Mana
    Gizli

Mana Guest

Cennet papağanı 80 lira :) diğerleri de cinslerine göre değişiyor

4. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    burayla pek fark yok gibi cennet papağanında

5. Mana
    Gizli

Mana Guest

Bilmiyorum ordaki fiyatlarını yalnız muhabbet kuşlarının her cinsi fark gözetmeksizin 50 lira.jumbo ingiliz çek yerli falan farketmiyor.cennet papağanına rağbet çok diye yüksek tutuyorlar fiyatı.diğer papağanların fiyatları da değişiyor.bir de daha yavruysa ucuz oluyor ama ergen çiftleşme zamanıysa fiyat farkı biraz değişip pahalılaşıyor papağanlarda.o yüzden kesin bişi diyemicem

6. kenan
    Gizli

kenan Guest

Kuşların ana vatanındasınız ne güzel bende orda olmak isterdim

7. Mana
    Gizli

Mana Guest

İnşallah birgün kısmet olur size de.Daha çok resim var ama hepsini aynı anda yüklemek istemedim sayfayı kaplayıp 3. Sayfaya geçebilir diye :) diğer kuşlarda arka odadaki dev kafeslerde ama öyle böyle değil çok büyük kafesler.değişik cinsler var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:06 -->-> Daha önceki mesaj 21:26 --

8. Nilgün BULUT
    Gizli

6.resim eclectus papağanı ve çok güzeeeeeeeel ..

9. Mana
    Gizli

Mana Guest

Daha değişik papağanlar var başka konu açıp paylaşacağım onlara bakın bir de :) çok güzel rengarenk uzun kuyrukları var

10. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Bu açıkta olan kuşlar niye kaçmıyor ki acaba zaten kendi memleketimizdeyiz niye kaçalım mı diyorlar?Burda olsa ooooo pırrrrr.

11. Nejdet ODABAS

Beğenileri:
    0
    Masallah hepsi birbirinden guzel .......resimler icin tsk..

12. Nilgün BULUT
    Gizli

ara papağanıdır o uzun kuyruklular ve renkliler

13. Mana
    Gizli

Mana Guest

bilmiyorum :) ama çok seviyorlar insanları. hiç korkmuyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:51 --

beğenmenize sevindim 2. konuyu açtım orda da paylaştım geri kalan resimleri. bakabilirsiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:53 -->-> Daha önceki mesaj 22:52 --

papağan cinslerini pek bilmiyorum :) ama görünüşe göre siz biliyorsunuz maşallah :) diğer konuyu açtım farklı türdeki papağan ve kuşları paylaştım bakabilirsiniz

14. Mana
    Gizli

Mana Guest

Devamı diğer konuda :)

15. Mana
    Gizli

Mana Guest

Görmek isteyenler için güncel ve bugün çekildi hepsi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:44 -->-> Daha önceki mesaj 03:45 --

Yeni arkadaşlarımız için güncelliyorum ;)

16. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Etrafında kafesi olmayan papağanın olduğu yerdeki uyarı kağıdı beni güldürdü.
    ATTENTION YES,BIRDS CAN BITE :D Bizim insanımız merak eder dokunur ısırınca da dava eder ortaya çok komik manzaralar çıkardı :)

17. Mana
    Gizli

Mana Guest

oraya gelenler hep ellerine alıp oynuyorlar seviyorlar dokunuyorlar serbest çünkü incitmediğin sürece sorun yok ama eğer kuş ısırırsa da sorumlusu biz değiliz diyorlar zaten :) yani yes,birds can bite :D

18. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    kırmızı mavi papağan süper

19. Mana
    Gizli

Mana Guest

Bende pembe gri olanları seviyorum :) bu kırmızı mavi olan çok akıllıydı

Sayfayı Paylaş