Karadeniz Pet

Avustralya'dan Yeni Resimler ve Kuşlar

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
t2xty.jpg

t2xwg.jpg

t2y1f.jpg

gqyl5.jpg

t2y6p.jpg

hepsi çok güzel ellerinize sağlık devamını bekliyoruz :)

Paylaşım için teşekkürler...

mana hanım öyle resim çekmekle olmaz o kuşlardan bir düzine paket yapıp uçakla gönderin bize :)

Fotoğraflar prof. çekim gibi duruyor mesleğinizmi acaba çok güzeller

Amatörü biraz geçmiş sanki çok güzel çekimler olmuş Türkiyede olsaydınız bir proje için fotocu lazım sizinle çalışmak isterdim :)

Teşekkürler daha yeni başladım 10 günlük fotocuyum :)))) bu haberi sevdim inşallah daha iyi olurum daha güzel kuş resimleri paylaşırım :D

Evet, beğendim. Fakat doğadan muhabbet kuşu fotoğrafları paylaşırsanız ben daha güzel olacaktır.

Onların parkı var oraya henüz gitmedik bizim evin önündeki ağaca geliyolar bazen ama beni camda görünce kaçıyorlar çekemiyorum fotolarını, ama parkına gidelim ilk işim çekicem :)

Onların parkı var oraya henüz gitmedik bizim evin önündeki ağaca geliyolar bazen ama beni camda görünce kaçıyorlar çekemiyorum fotolarını, ama parkına gidelim ilk işim çekicem :)

Parktan 2 tane yumurtada Sevtap'a gönderin çok üzülüyor ya :D

Parktan 2 tane yumurtada Sevtap'a gönderin çok üzülüyor ya :D

Ahahaha ay evet ne kadar güzel olur değil mi? :D Ama biliyor musun kuşum 4 gündür yuvadan hiç çıkmıyor neredeyse günde 8-9 saat yuvayla ilgileniyor. :D Azz kaldıı azzzzzzzzz:D

Bu arada instagram kullanan arkadaşlar imzamdaki linke tıklayıp çektiğim fotolara bakabilirler :)

Süper ya :D valla gördükce göresi gelir insanın bunları :)