Karadeniz Pet

Avustralya'nın kuş shop'u

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
inanılmaz kuşlar varmış orada ya o papağanlar bizim burda çok pahalı ve bu kadar temiz bakılmıyor

Evet çok farklı türler var inşallah zaman buldukça çekicem fotolarını ve paylaşıcam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:54 -->-> Daha önceki mesaj 19:52 --

Ne kadar sanslilar.. Bizim burda kedi ve kopek disindakiler petten bile sayilmiyor maalesef. Elinde tavsan ya da kusla veterinere gittiginde gulerek karsiliyorlar.

Burda bütün hayvanlar değerli bir insan kadar önemli.eğer birine birşey yaparsan hapse giriyorsun.o derece yani

gelecek serefe her yeri çekmeye çalışıcam ama çok büyük yer. oyuncakları tünekleri kafesleri de çekebilirim isteyenler için. çünkü biraz farklı ve bazı kişilere ilham olabilir üretme konusunda :)

Aslii harika bu sevimli seyler valla sansim olsa oraya gelip bunlari bende fotograflamak ve sevmek isterim.heyecanla devamini bekliyorum :)

Aslii harika bu sevimli seyler valla sansim olsa oraya gelip bunlari bende fotograflamak ve sevmek isterim.heyecanla devamini bekliyorum :)

Gerçekte görmek çok farklı canım eline falan gelmeleri cana yakınlıkları.insanlarla iletişim kurmaya çalışıyorlar hiç korkmuyorlar ayağına çıktı kadının birinin işte :) sev beni diyor :) darısı sana olsun canım

Gerçekte görmek çok farklı canım eline falan gelmeleri cana yakınlıkları.insanlarla iletişim kurmaya çalışıyorlar hiç korkmuyorlar ayağına çıktı kadının birinin işte :) sev beni diyor :) darısı sana olsun canım

Amiiiiiiiiinnnnnn tatlim

Kusların Anavatanı olan Avustralya'da petshoplardan kus alırlarmıkı?
İlginc geldi:)

Süper görüntüler,

Paylaşım için çok çok teşekkürler..

Çok güzel bir paylaşım. Böyle geniş geniş yerlerde kuşları en az kısıtlayıcı ortamlarda yetiştirmek güzeldir.

Süper görüntüler,

Paylaşım için çok çok teşekkürler..

Rica ederim :) inşallah daha fazla paylaşım yapıcam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:18 -->-> Daha önceki mesaj 10:16 --

Çok güzel bir paylaşım. Böyle geniş geniş yerlerde kuşları en az kısıtlayıcı ortamlarda yetiştirmek güzeldir.

Teşekkürler. Evet geniş ortam ve oyun oynarlarken seçiyorsunuz.doğallaştırmaya çalışıyorlar böyle insana alıştırmaya çalışıyorlar.inşallah darısı TR deki petshoplara ;)

alt tarafı kuş dediğimiz canlılara, bu kadar saygı gösteren bir ülke, insanlar içi nasıldır acaba merak ediyorum

Avustralya da dişarda geznirken balkonda çay keyfi yaparken cici kuşlar size arkadaşlik edebilir. ne güzel...

alt tarafı kuş dediğimiz canlılara, bu kadar saygı gösteren bir ülke, insanlar içi nasıldır acaba merak ediyorum

Doğrusu iyiler kibarlar kendi hallerindeler.hayvana aşırı değer veriyorlar yani öyle böyle değil.burda bi hayvana en küçük bişi yapsan anında hapistesin :) sınırdışı edilirsin hangi ülkeye aitsen cezan bitince.öyle bir yer herkese kısmet olur umarım görmek :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:36 -->-> Daha önceki mesaj 00:35 --

Avustralya da dişarda geznirken balkonda çay keyfi yaparken cici kuşlar size arkadaşlik edebilir. ne güzel...

Evet :) özellikle cennet papağanı ve gökkuşağı loriler :) tepeli güvercinler ve aynaklar her yerdeler bir de farklı cinste birkaç kuş var Trde görmedim ama burda var.

Doğrusu iyiler kibarlar kendi hallerindeler.hayvana aşırı değer veriyorlar yani öyle böyle değil.burda bi hayvana en küçük bişi yapsan anında hapistesin :) sınırdışı edilirsin hangi ülkeye aitsen cezan bitince.öyle bir yer herkese kısmet olur umarım görmek :)

bizde o şans nerdeeeeee.hayvanlara ve doğaya aşık olan bir insan olarak yaşadımız yere bakarmısın istanbul.kurban bayramı gelsede inek,koyun ve keçi görsek diye bekliyoruz

bizde o şans nerdeeeeee.hayvanlara ve doğaya aşık olan bir insan olarak yaşadımız yere bakarmısın istanbul.kurban bayramı gelsede inek,koyun ve keçi görsek diye bekliyoruz

Bilirim bende istanbulda yaşıyordum çünkü :) köy gibisi yok ara sıra kaçamak yapacaksın çıkacaksın kırlara kafa dinleyeceksin hayvanlarla. :)

Bilirim bende istanbulda yaşıyordum çünkü :) köy gibisi yok ara sıra kaçamak yapacaksın çıkacaksın kırlara kafa dinleyeceksin hayvanlarla. :)

çok güzel demişsin.benim köyüm yok ama kırlara çıkarız,oradada görecek hayvan kalmadı.ot çiçek çok.arada ormanın içinden gelirse birkaç kuşun sesi onunla avutuyoruz hevesi

çok güzel demişsin.benim köyüm yok ama kırlara çıkarız,oradada görecek hayvan kalmadı.ot çiçek çok.arada ormanın içinden gelirse birkaç kuşun sesi onunla avutuyoruz hevesi

Hayvan kalmadı büyük şehirlerde artık :( inşallah biraz onun üzerinde de çalışılır.ama hayvanları yoketmeye daha çok çalışılıyor maalesef :(