Karadeniz Pet

Ayağı incidi böyle oldu

• Konbuyu başlatan alaaddintugyan
  • Başlangıç tarihi
A

alaaddintugyan

Guest
Slm arkadaşlar kuşum daha yavru geçen gün ayağını sıkıştırmis kafesinde sağ ayağını yeni hareket de başladı ama tüyleri bu hale geldi kakasi popo ya yapışıyor lütfen anlayan arkadaşlar yardımlarınizi bekliyorum
0057a764991e5dcdec9d0e8a2225a324.jpg
8e31cfda0c90703b03e860b84b849163.jpg
3d40600cc11b11c4a53b8c194f3af4d3.jpg
7cf06e8cd77dddab3df56bdb0afd590a.jpg

valla tam anlayamadımda tüyler kırıksa koparmak gerekebilir tabi siz yine kendiniz bi şey yapmayın dışkısını temizleyin mendili ıslatıp sonr veterinere götürün geçmiş olsun

Islak değil kardeşim tüyleri böyle oldu sağ ayak kanat altında tüy yok sıt kuyruk üstünde de kuyruk tüyleri yok aldığım da iyiydi sağlığı ayağı sıkıştık dan sonra bu hale geldi

vitaminle kuş iyileşmez vitamin koruyucudur tedavi edici değil sen benim dediğim gibi hemen veterinere git 5 tl ye bi ilaç var veriyo şırıngayla sana sabah akşam 2 şer damla damlat geçer

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:53 --

bide kuş baya bi zayıf birşeyler yedir kuşa ama sakın ishalse aspur veya akdarı ver

ishal olan kuşun içme suyuna kahvede konduğunu duydum en olmadı avidiare var ishal kesici baya iyi onu kullan şahsen ben kullandım, haşlanmış patates te verebilirsin. kuşu eline alıp göğüs kısmına bakarmısın normalde yuvarlak olur göğüs kafesi şayet 2 göğsün ortasından sivri düm düz bir çıkıntı varsa mecburen kuş kendine gelene kadar avivit gibi ilaç kullanman şart. bu arada tavsiyem üreticiden kuş alman biraz pahalı olur iyi kuş.

kuşun birde tam görünüşünün fotosunu çekermisin sadece ishal olmaya bilir bu kuşta

Geri