petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ayağı incidi böyle oldu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve alaaddintugyan tarafından 13 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. alaaddintugyan

Slm arkadaşlar kuşum daha yavru geçen gün ayağını sıkıştırmis kafesinde sağ ayağını yeni hareket de başladı ama tüyleri bu hale geldi kakasi popo ya yapışıyor lütfen anlayan arkadaşlar yardımlarınizi bekliyorum[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. umut solmaz

valla tam anlayamadımda tüyler kırıksa koparmak gerekebilir tabi siz yine kendiniz bi şey yapmayın dışkısını temizleyin mendili ıslatıp sonr veterinere götürün geçmiş olsun

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    dostum kus bu hale nasıl geldi ıslattınız mı?

4. alaaddintugyan

Islak değil kardeşim tüyleri böyle oldu sağ ayak kanat altında tüy yok sıt kuyruk üstünde de kuyruk tüyleri yok aldığım da iyiydi sağlığı ayağı sıkıştık dan sonra bu hale geldi

5. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    Vitamin vermelisiniz kuş ishal.

6. umut solmaz

vitaminle kuş iyileşmez vitamin koruyucudur tedavi edici değil sen benim dediğim gibi hemen veterinere git 5 tl ye bi ilaç var veriyo şırıngayla sana sabah akşam 2 şer damla damlat geçer

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:53 --

bide kuş baya bi zayıf birşeyler yedir kuşa ama sakın ishalse aspur veya akdarı ver

7. sebnemrah

sebnemrah Guest

ishal olan kuşun içme suyuna kahvede konduğunu duydum en olmadı avidiare var ishal kesici baya iyi onu kullan şahsen ben kullandım, haşlanmış patates te verebilirsin. kuşu eline alıp göğüs kısmına bakarmısın normalde yuvarlak olur göğüs kafesi şayet 2 göğsün ortasından sivri düm düz bir çıkıntı varsa mecburen kuş kendine gelene kadar avivit gibi ilaç kullanman şart. bu arada tavsiyem üreticiden kuş alman biraz pahalı olur iyi kuş.

8. alperkuyumcu

Beğenileri:
    0
    kuşun birde tam görünüşünün fotosunu çekermisin sadece ishal olmaya bilir bu kuşta

Sayfayı Paylaş