petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ayağı kırıldı sanırım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Pale tarafından 17 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Pale

Pale New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşun kafesi dışarıdayken başka bir kuş kafesle oynayıp devirmiş galiba.Ayağını havada tutuyor ve üstüne basamıyor.Ayağına yakın tüylerinin arasında da kan var.Veterinere götürsem bir şey yapabilir mi?

2. escada35

escada35 Guest

bi kuşun kafesi dışardayken başka bi kuş nasıl bi güçle devirebilir ki kafesi anlamadım ben? O kuş değil de kedi olmasın.
    Umarım sadece bi incilmedir.

3. halilikocyigit

Tabiki yaparllar bi an önce götürmelisiniz kırılma olmasa bile inş yoktur. Bakmasında fayda var

4. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    zaman kaybetme hemen veteriner

5. Pale

Pale New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar durum çok vahim kemik çıkmış.Düşmeyle falan olmaz bu dedi veteriner.Sargıyla sardı ama eğer sinire zarar geldiyse iyileşmez dedi.Birkaç gün bekliycez sizce ne olur durum?

6. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    balkona kuş koymayın ya kargasi var atmacası var sercesi var yazik kuşlara..

7. Berkan Yetiş

Berkan Yetiş New Member

Beğenileri:
    0
  8. Onur SÜSLÜ

Beğenileri:
    1
    Geçmiş olsun ek olarak bir sorum olacak veteriner ne kadar ücret aldı aynı şey benim başıma da gelmişti paranın candan bi önemi yok elbet ama merak ettim teşekkürler.

9. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    Film çektimi o veteriner ? Yoksa direk sarıp gönderdimi kırık çıkık diye

10. Pale

Pale New Member

Beğenileri:
    0
    çekmedi direk sardı ama zaten kemik ortadaydı çıkmış yani gerek yoktu filme bişey demedik biz de.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:29 -->-> Daha önceki mesaj 11:29 --

muayeneye 30 tl aldı.

11. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Arkadaşım güvenebileceğin bir veterinerse herşeyi sor sormadan iş yapma götüreceğin veterinere ben gittim dün götürdüm şimdi dava işlemleri başlıyacak pazartesi günü .

Her veteriner işi biliyor olabiliyor fakat , umursamaz oluyorlar kücük baş hayvanları umursamıyorlar bendeki gibi.

Kuşumu ameliyat edip yumurtayı çıkartmış bana sormadan öylece poposu kanlı bırakmış.

#12 CNK TC, 17 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 17 Mayıs 2014

Sayfayı Paylaş