Karadeniz Pet

Ayağı kırıldı sanırım

Pale

Yeni Üye
Kuşun kafesi dışarıdayken başka bir kuş kafesle oynayıp devirmiş galiba.Ayağını havada tutuyor ve üstüne basamıyor.Ayağına yakın tüylerinin arasında da kan var.Veterinere götürsem bir şey yapabilir mi?

bi kuşun kafesi dışardayken başka bi kuş nasıl bi güçle devirebilir ki kafesi anlamadım ben? O kuş değil de kedi olmasın.
Umarım sadece bi incilmedir.

Tabiki yaparllar bi an önce götürmelisiniz kırılma olmasa bile inş yoktur. Bakmasında fayda var

zaman kaybetme hemen veteriner

arkadaşlar durum çok vahim kemik çıkmış.Düşmeyle falan olmaz bu dedi veteriner.Sargıyla sardı ama eğer sinire zarar geldiyse iyileşmez dedi.Birkaç gün bekliycez sizce ne olur durum?

balkona kuş koymayın ya kargasi var atmacası var sercesi var yazik kuşlara..

Geçmiş olsun ek olarak bir sorum olacak veteriner ne kadar ücret aldı aynı şey benim başıma da gelmişti paranın candan bi önemi yok elbet ama merak ettim teşekkürler.

Film çektimi o veteriner ? Yoksa direk sarıp gönderdimi kırık çıkık diye

çekmedi direk sardı ama zaten kemik ortadaydı çıkmış yani gerek yoktu filme bişey demedik biz de.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:29 -->-> Daha önceki mesaj 11:29 --

Geçmiş olsun ek olarak bir sorum olacak veteriner ne kadar ücret aldı aynı şey benim başıma da gelmişti paranın candan bi önemi yok elbet ama merak ettim teşekkürler.

muayeneye 30 tl aldı.

Arkadaşım güvenebileceğin bir veterinerse herşeyi sor sormadan iş yapma götüreceğin veterinere ben gittim dün götürdüm şimdi dava işlemleri başlıyacak pazartesi günü .

Her veteriner işi biliyor olabiliyor fakat , umursamaz oluyorlar kücük baş hayvanları umursamıyorlar bendeki gibi.

Kuşumu ameliyat edip yumurtayı çıkartmış bana sormadan öylece poposu kanlı bırakmış.

Son düzenleme:
Geri