petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ayağında bir problem var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ecehanyetik tarafından 19 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. ecehanyetik
    Gizli

merhaba paşa yaklaşık olarak 9 aylık bir suredir ayağında fark ettiğim bir nasırlaşma vardı ama dünden beri ayağını sürekli olarak sakınır oldu ve kafesten çıkmıyor daha once veterinere götürdüm mantar olmadığını vazelin sürmemi söyledi fakat sürekli ayağını karnına doğru çekiyor :S iştahı şimdilik iyi durumda ama bugün hiç konuşmadı desem yeridir sürekli uyuyordu

2. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Tek ayağını içe çeker kuşlar normal bu veteriner bişey demediyse bişey yoktur.

3. ecehanyetik
    Gizli

ama iki ayağınında bileğinin arka kısmında kzarık yaralar var

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    tünekten foto yolla ... rahatlamak için ayak kaldırırlar .. bu resme göre sorun yok

5. ecehanyetik
    Gizli

daha önceleri böyle yapmıyordu şimdi sağ ayağına dokundurtmuyor parmağıma aldımda da far k ediyorum sağ ayağı ile tutunmuyor ya da o ayağına yük vermiyor bugün terramicyn sürdüm bi zararı olur mu ?

#5 ecehanyetik, 19 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 19 Ekim 2014
  6. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Terramycyn yerine eğerki yara varsa bactroban krem sürün. Daha iyi gelir. Ayağında yara vardır o nedenle kaldırıyordur. 1-2 içinde geçmezse o zaman izmirde öz-vet vardı oraya bi gidin derim

Sayfayı Paylaş