Karadeniz Pet

Ayağında bir sorun mu var ?

Salih Özdemir

Yeni Üye
Merhabalar, bugün oğlumun sağ ayağını fotoğraftaki gibi yukarıda tuttuğunu gördüm. Arada kullanıyor ama tam anlamıyla basamıyor. Sorun ne olabilir ? Veterinere gitmeme gerek var mıdır ? Ne yapmam gerekiyor yardımınızı bekliyorum. :( Teşekkür ederim.

9b53a70a84581551f63590545221faae.jpg

2d9b4e60899b36818368e5f781ac971d.jpg

Ayak İncinmesi Ve Tedavisi. Büyük ihtimalle incinmiştir ve tanıyı koyun isteseniz ayanı sarın istemezseniz bi veterine götürün bu aralar baktım herkesin ayna bişi oluyor bende konuyu açım dedim :)

Ayak İncinmesi Ve Tedavisi. Büyük ihtimalle incinmiştir ve tanıyı koyun isteseniz ayanı sarın istemezseniz bi veterine götürün bu aralar baktım herkesin ayna bişi oluyor bende konuyu açım dedim :)
Teşekkür ederim faydalı bir konu. :) Ayağı incinmiş anladığım kadarıyla. Konudaki malzemeleri tedarik etmeye çalışıcam ama akşama anca elimde olur akşama kadar ne yapabilirim ? Ve kuşlardan anlayan bir veteriner var mı bildiğiniz İstanbul'da ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:14 -->-> Daha önceki mesaj 13:18 --

İstanbul'da kuşlardan anlayan veteriner tavsiyesi olan var mı Anadolu yakasında ?

Geri