petshop

Ayağında bir sorun mu var ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Salih Özdemir tarafından 1 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Salih Özdemir

Salih Özdemir New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Merhabalar, bugün oğlumun sağ ayağını fotoğraftaki gibi yukarıda tuttuğunu gördüm. Arada kullanıyor ama tam anlamıyla basamıyor. Sorun ne olabilir ? Veterinere gitmeme gerek var mıdır ? Ne yapmam gerekiyor yardımınızı bekliyorum. :( Teşekkür ederim.

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Yer:
    İstanbul/Esenler
    Ayak İncinmesi Ve Tedavisi. Büyük ihtimalle incinmiştir ve tanıyı koyun isteseniz ayanı sarın istemezseniz bi veterine götürün bu aralar baktım herkesin ayna bişi oluyor bende konuyu açım dedim :)

3. Salih Özdemir

Salih Özdemir New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim faydalı bir konu. :) Ayağı incinmiş anladığım kadarıyla. Konudaki malzemeleri tedarik etmeye çalışıcam ama akşama anca elimde olur akşama kadar ne yapabilirim ? Ve kuşlardan anlayan bir veteriner var mı bildiğiniz İstanbul'da ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:14 -->-> Daha önceki mesaj 13:18 --

İstanbul'da kuşlardan anlayan veteriner tavsiyesi olan var mı Anadolu yakasında ?

Sayfayı Paylaş