petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ayağında sorunmu var?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve nur erim tarafından 23 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. nur erim

nur erim Guest

Merhaba arkadaşlar henüz dün aldığım kuş tünekte dururken ayağını resimdeki gibi tuttuğunu gördüm bir sorunumu var?(tırnaklarıda çok uzun en kısa zamanda tahta tünek alıcam)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:13 -->-> Daha önceki mesaj 16:12 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:13 -->-> Daha önceki mesaj 16:13 --

[​IMG][​IMG]

2. Ahmet Fidan

Beğenileri:
    0
    Yanlıs tunek kullanıyorsun tahta tunek ve yuvarlak olucak

3. nur erim

nur erim Guest

En kısa zamanda tüneğini değiştiriceğimi söylemiştim daha dün aldım

4. tornado25

tornado25 New Member

Beğenileri:
    0
    Masallah Hayirli olsun 2-3 aylik erkek kus hayir tirnaklari normal sorun yapacak durum yok zaten cok uzarsa kendisi halleder evet tahta tünekte kusunuz rahat hareket edecek:)

#4 tornado25, 23 Kasım 2014
    Son düzenleme: 23 Kasım 2014
  5. nur erim

nur erim Guest

Teşekkürler

Sayfayı Paylaş