petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ayagını kanattı ve Durgunlaştı.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bymuhabbet tarafından 24 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. bymuhabbet

bymuhabbet New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar ve üstatlar.1 yaşında dişi muhabbet kuşum evin içinde uçarken çarptı ve tırnağının dibi 7-8 damla kadar kanadı. Normalde çok hareketli 1 dk yerinde durmayan kuş öğlenden beri neredeyse hiç kıpırdamadan duruyo.Tünek te durmasında bir sorun yok.Ama durgunluğunu gidermek için ne yapailrim. Suyuna vitamin koydum. Birde 7-8 damla kadar kan akması kuşun sağlığı için tehlike yaratırmı..?

2. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Korkmuştur, düzelir.

3. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Aci cekiyor vede korku vardir zamanla duzelir kanayan yere bation surseydiniz

4. İbrahim KOCA
    Gizli

benim kuşun dili kanamıştı ve korkmuştu sonra kafasını sallayıp durmuştu ve duvarlar falan hep kan olmuştu ondan sonra biraz durgunlaşmıştı ama şimdi geçti

5. bymuhabbet

bymuhabbet New Member

Beğenileri:
    0
    senin kuşun Ne kadar sürede kendine geldi. Benim kuş öğlen çarpmıştı. Daha şimdi yemlendi.Öğlenden beri hiç bişey yememişti

Sayfayı Paylaş