petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ayagınımı inciltiki

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 13 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    slm benim 18 günlük muhabbet kuşum var yavru yuvada dün baktım sol ayagını basamıyor kımıldatıyor fakat basamıyor salam ayagıyla parmagımı kavruyor fakat sakatla kavrayamıyor kırık degil galiba çünkü armut gibi salanıyor diyorlar inçilmiş olmalı büyük yavrular yapmıiştır bence

şimdi veterinere gidin diyeceksininz .. gitim kılinige adam benim yapa bilecegim biş şey yok diyor boşuna okumuş.. oradan cıktım başa bir kılinige gitim adam elini bile sürmedi iki baktı birşeyi yok dedi hayvan ayanı basamıyor o deymeye tiskinir gibi uzaktan bakıyor sanki ne adama diyorum eline al bi ak kırık varmı sen benden iyimi bileçen dedi adamla kavga etcektik ordakiler olmasaydı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:08 -->-> Daha önceki mesaj 11:21 --

güncelell açilll

#1 yusufkral, 13 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 13 Ağustos 2014
  2. umut solmaz

sen ordaki veterinerler uyuzmuş normalde 5-6 liralık bi ilaç veriyolar onu kullanıyon geçiyo

Sayfayı Paylaş