petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ayak atıyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yigitcandemirag tarafından 13 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Oğlum dişinin üstüne ayak atıyor bu gün ilk defa 2 . yumurtası dün geldiama üstüne çıkmıyor ilk yumurtaları bu kızdığını belirtir mi ? ve ne zaman eşleşir _?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:02 -->-> Daha önceki mesaj 17:12 --

........................

2. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    15
    oğlunuz sizin bakışlarınız altında çiftleşmekten utanıyor olabilir :D yani siz yokken, gün ağarırken yada yuvalığın içinde meraklı bakışların olmadığı durumlarda cinsel yaşantılarını sürdürüyor olabilirler :) yani siz görmesenizde erkek dişiyle çiftleşmiş olabilir, inşallah da öyle olmuştur. döllenmiş bol yumurtalarınız ve nihayetinde sağlıklı yavrularınız olur inş....

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    71
  4. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    yarın yeniden yumurtlıcam yarın mı baksam acabayeniden boş olduğuna emin olup

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:05 -->-> Daha önceki mesaj 19:03 --

Yem yerinede kenevir tohumu koydum bugün

5. Levent ACAR

Beğenileri:
    71
  6. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Ozaman yemiyorlar abi ya nijeri öyle yaptım yeniden yem almak zorunda kaldım aldığım yerde bu sefer kenevir aldım yemi ayrı kaba al acıkınca bunu yerler dedi bir de didşi erkeeğe yem kusuyor abi

#6 yigitcandemirag, 13 Aralık 2014
    Son düzenleme: 13 Aralık 2014
  7. Levent ACAR

Beğenileri:
    71
    Ben kızıştırmak için mama kullanıyorum.
    Erkek kızgın değil o zaman. Normalde eşleşmek için erkekler yem kusar dişilere.

8. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Bugün abi ilk kez ayak attığını gördüm sırtına ilk çifleşmeeri dişi kuyruğunu kaldırıyor oda ayak atıyor gagasıyla gagasına veriyor dişinin bu yumurtalar boşmudur içinde yani sarı daha boş diye biliyorum ince damarlar yok yarında 3. yumurta gelecek alsam mı almasammı yumurtaları kararsızım yuvalıktan

9. Levent ACAR

Beğenileri:
    71
    Bu durumda kuşları sürekli takip etmiş olmak önemli, eşleştiklerini düşünüyorsan alma, ama eşleşmediklerinden eminsen alman en doğrusu..

10. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    İşte abi ben görmediyken eşleştilerse hem günaha girerim hem yani yazık 3 gün daha beklim en iyisi şuan erkek kur yapıyor kafa sallıyor vuruyor ona iilk defa bu gün başladı ayak atması falan tuaf sesler çıkartıyor

11. Göktug

Göktug New Member

Beğenileri:
    0
    Ciftleştiklerini Görmediysen Ustamın Dediği Gibi Al derim Hayvanı Boşuan Yatırma Ama Emin Olmak İstiyorsan Bekliyeceksin Hayırlı Üretimler İnş

Sayfayı Paylaş