Karadeniz Pet

Ayak atıyor ?

yigitcandemirag

Meraklı Üye
Oğlum dişinin üstüne ayak atıyor bu gün ilk defa 2 . yumurtası dün geldiama üstüne çıkmıyor ilk yumurtaları bu kızdığını belirtir mi ? ve ne zaman eşleşir _?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:02 -->-> Daha önceki mesaj 17:12 --

........................

oğlunuz sizin bakışlarınız altında çiftleşmekten utanıyor olabilir :D yani siz yokken, gün ağarırken yada yuvalığın içinde meraklı bakışların olmadığı durumlarda cinsel yaşantılarını sürdürüyor olabilirler :) yani siz görmesenizde erkek dişiyle çiftleşmiş olabilir, inşallah da öyle olmuştur. döllenmiş bol yumurtalarınız ve nihayetinde sağlıklı yavrularınız olur inş....

yarın yeniden yumurtlıcam yarın mı baksam acabayeniden boş olduğuna emin olup

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:05 -->-> Daha önceki mesaj 19:03 --

Yumurtalar boş olmalı onları al ki yuvaya girmesin dişi.

Yem yerinede kenevir tohumu koydum bugün

Yemin üzerine 1 çay kaşığı koysak kafi.

Ozaman yemiyorlar abi ya nijeri öyle yaptım yeniden yem almak zorunda kaldım aldığım yerde bu sefer kenevir aldım yemi ayrı kaba al acıkınca bunu yerler dedi bir de didşi erkeeğe yem kusuyor abi

Son düzenleme:
Ben kızıştırmak için mama kullanıyorum.
Erkek kızgın değil o zaman. Normalde eşleşmek için erkekler yem kusar dişilere.

Bugün abi ilk kez ayak attığını gördüm sırtına ilk çifleşmeeri dişi kuyruğunu kaldırıyor oda ayak atıyor gagasıyla gagasına veriyor dişinin bu yumurtalar boşmudur içinde yani sarı daha boş diye biliyorum ince damarlar yok yarında 3. yumurta gelecek alsam mı almasammı yumurtaları kararsızım yuvalıktan

Bu durumda kuşları sürekli takip etmiş olmak önemli, eşleştiklerini düşünüyorsan alma, ama eşleşmediklerinden eminsen alman en doğrusu..

İşte abi ben görmediyken eşleştilerse hem günaha girerim hem yani yazık 3 gün daha beklim en iyisi şuan erkek kur yapıyor kafa sallıyor vuruyor ona iilk defa bu gün başladı ayak atması falan tuaf sesler çıkartıyor

Ciftleştiklerini Görmediysen Ustamın Dediği Gibi Al derim Hayvanı Boşuan Yatırma Ama Emin Olmak İstiyorsan Bekliyeceksin Hayırlı Üretimler İnş

Geri