Karadeniz Pet

Ayak Felci

loli poya

Meraklı Üye
Kuşum aylardır bizimle yaşıyor.Yaklaşık 1 hafta önce şiddetli bir biçimde ileri-geri hareketi başladı.Az önce o halde kafesten atladı.Ayaklarını iki yana açıyor,toplayamıyordu.Aşırı titriyor,ayakta duramıyordu.Ayak felci diyeceğim ama tünekte titrese de durabiliyor.Dün hiç yoktu.Gün aşırı oluyor gibi bir şey.Veteriner röntgen isterse strese gireceğini biliyorum ki kuşum zaten streste.Onu avucuma alıştırmak için yaptığım 2 günlük uygulamadan sonra,çok hafif titremeye başladı.Sonrasında parmağıma yine alıştı.Geçen akşam da hiç duramıyordu sürekli düşüyordu.Ayrıca kuşum tüye girdi.Lütfen yardım edin ona çok alıştım.:(:(:(:eek:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:16 -->-> Daha önceki mesaj 10:09 --

Ya bilen yok mu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:31 -->-> Daha önceki mesaj 10:16 --

Acil Yardım !

Son düzenleme:
Arkadasşım bu gibi durumlarda yardım etmek zor.Mutlaka veterinere götür.Eğerki felç ise veterinerde bişey yapamaz zaten.Dua et felç olmasın.Ağır soğuk algınlığı geçiriyor da olabilir.Felç olsa zaten duramaz tünekte.

Arkadasşım bu gibi durumlarda yardım etmek zor.Mutlaka veterinere götür.Eğerki felç ise veterinerde bişey yapamaz zaten.Dua et felç olmasın.Ağır soğuk algınlığı geçiriyor da olabilir.Felç olsa zaten duramaz tünekte.

Gagasıyla tellere tutunup titremesini geçiriyor.Şu an çok şiddtli.Kafasını sürekli tellere vuruyor.Yardım..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:24 -->-> Daha önceki mesaj 10:51 --

Lütfen yardım edin !

erkek mi bu kuş kafasını demirlere vuruyorsa normaldir benim erkekte yapıyor öyle hem konuşuyor hem gagasını vurduruyor kafese bir video yada fotoğraf atın daha iyi yardımcı olur arkadaşlar

demekki can cekişiyormuş :(

Çok üzüldüm ama yapacak bir şey yoktu.Veteriner anlamıştı böyle olacağını.Saolun :(

Geri