petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ayak Felci

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve loli poya tarafından 20 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşum aylardır bizimle yaşıyor.Yaklaşık 1 hafta önce şiddetli bir biçimde ileri-geri hareketi başladı.Az önce o halde kafesten atladı.Ayaklarını iki yana açıyor,toplayamıyordu.Aşırı titriyor,ayakta duramıyordu.Ayak felci diyeceğim ama tünekte titrese de durabiliyor.Dün hiç yoktu.Gün aşırı oluyor gibi bir şey.Veteriner röntgen isterse strese gireceğini biliyorum ki kuşum zaten streste.Onu avucuma alıştırmak için yaptığım 2 günlük uygulamadan sonra,çok hafif titremeye başladı.Sonrasında parmağıma yine alıştı.Geçen akşam da hiç duramıyordu sürekli düşüyordu.Ayrıca kuşum tüye girdi.Lütfen yardım edin ona çok alıştım.:(:(:(:eek:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:16 -->-> Daha önceki mesaj 10:09 --

Ya bilen yok mu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:31 -->-> Daha önceki mesaj 10:16 --

Acil Yardım !

#1 loli poya, 20 Eylül 2014
    Son düzenleme: 20 Eylül 2014
  2. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadasşım bu gibi durumlarda yardım etmek zor.Mutlaka veterinere götür.Eğerki felç ise veterinerde bişey yapamaz zaten.Dua et felç olmasın.Ağır soğuk algınlığı geçiriyor da olabilir.Felç olsa zaten duramaz tünekte.

3. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Gagasıyla tellere tutunup titremesini geçiriyor.Şu an çok şiddtli.Kafasını sürekli tellere vuruyor.Yardım..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:24 -->-> Daha önceki mesaj 10:51 --

Lütfen yardım edin !

4. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    erkek mi bu kuş kafasını demirlere vuruyorsa normaldir benim erkekte yapıyor öyle hem konuşuyor hem gagasını vurduruyor kafese bir video yada fotoğraf atın daha iyi yardımcı olur arkadaşlar

5. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeş kuşum melek oldu.

6. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    tüh ya geçmiş olsun :(

7. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    geçmiş olsun

8. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    demekki can cekişiyormuş :(

9. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Çok üzüldüm ama yapacak bir şey yoktu.Veteriner anlamıştı böyle olacağını.Saolun :(

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu ayak felci

,
  2. muhabbet kusu felcinde ne yapilir