Karadeniz Pet

Ayak incinmesi

• Konbuyu başlatan Harun Harputlu
  • Başlangıç tarihi
H

Harun Harputlu

Guest
Arkadaşlar Limoni'min Sol ayağında bir sorun var üzerine basamıyor ve sürekli sağ ayağına yükleniyor. Keyfi notmal ama yem yemek için tellere tutunup inemiyor bu yüzden elbile besliyorum daha yavru sayılır. Ayagını kontrol ettim şiş yada herhangi bir yamukluk yok. Düzelir mi acaba bugun yeni olmuş işten gelince fark ettim ne yapbilirim yardimci olurmusunuz incinmemidir acaba sadece.
a

eklemlerini kontrol edin hafifçe... çok nazik şekilde parmaklarını açıp kapatmayı deneyin, aşırı tepki vermiyorsa siz yokken ayağı bir yere takılmış ya da sıkışmıştır, basit bir incinmedir, 1-2 güne geçer. ama tepkisi aşırı olursa, acıyla irkilme ya da bağırmayla karşılaşırsanız allah korusun kırık-çıkık olabilir, vakit geçirmeden veterinere gidin derim öyle bir durumda...

çok geçmiş olsun şimdiden

hayvan doktoruna götürün dostum. yakında varsa hayvan doktoru yok sa bir kuşcuya gösterin onlarda anlar...

Ayagini kontrol ettim kotu tepki vermedi. heralde kotu bisey yok ama yinede yarin gotururum veterinere

her ihtimale karşı götürün. ama onlar da benim size yapın dediğim şeyi yapacaklardır :)

Arkadaşlar benim de kuşumun başına aynı şey geldi. Acaba veterinere gittiniz mi ne dedi? Kuşunuzun şimdiki durumu nasıl?

Geri