petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ayak mantar mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ali sağlam tarafından 4 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. ali sağlam

Beğenileri:
    0
    Kuşun bacağında uzun süredir bir karartı var, ilerlemiyor kuşun yürümesine bir engelde olmuyor. Mantar gibi bir şey mi var acaba, yoksa normal bir durum mu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:12 -->-> Daha önceki mesaj 17:37 --

güncell....

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ayağında bişi göremedim normal bence daha net bir fotoğraf olursa daha iyi bir yorum yapılabilir hocam :)

3. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Bence de o bölgede bir karartı var ama ne olduğunu bilmiyorum ama mantara benzemiyor sanki.

4. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    bence mantar degil. morarmis gibi. morarmis derken herhangi bir incinme vs. değil de ayagindaki damar daha belirginlesmis gibi geldi.benim kusumunda aynı şekilde ayagi yaklaşık 2 aydır. bi sorunla karşılaşmadık. yaşi büyüdükçe bazı kuşlarda oluyor bence böyle. bi sorunn olacağını dusunmuyorum.

5. ali sağlam

Beğenileri:
    0
    Cevapladığınız için teşekkürler. Ben damar olduğunu düşünmüştüm ama bir de sizlere danışmak istedim.

6. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    aaa evet haklısınız benim erkektede belli oluyor bazen orası

Sayfayı Paylaş