petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ayak tabanında yara

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ali cahid tarafından 13 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. ali cahid

ali cahid Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşumun kafesine çıtadan tünek koymuştum ayak tabanı ve tırnak dibinde kanamalar oldu bu tünekten kaynaklandığını düşündüğüm bu durum yaklaşık 1 aydır devam ediyor teramycin duruyorum ama bir türlü iyileşmedi başkaca ne yapabilirim bunun sebebi tahta tünek mi yoksa arada bir kaşınıyorlar bundan da kaynaklanıyor olabilir mi ? Üstadlar bu konuda ne düşünür yeni üye olduğumdan foto yükleyemiyorum

2. Mustafabostan

Mustafabostan New Member

Beğenileri:
    0
    Veterinere goturmenizi tavsiye ediyorum çıtayı çıkardıgınızı dusunuyorum? Bazı petshoplarda merhem satılıo onuda surebilirsiniz ayagına basabiliyormu

3. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Ben yüklemiştim yeni üyeyken :/

4. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tahta tunegi guzelce zimparala birde o sekilde tak kafese. Merhem surmeye devam et kardes

5. fryfry18

fryfry18 New Member

Beğenileri:
    0
    Nasil bi yara o gormeden kimse net bisey diyemezki. Yaradan kasyin kirmizi benek gibimi yuvarlar gibi. Fotografi upload et linkini ver oyle bakalim. Kusun ayaklarinda yan basma gozlemledin mi? Ayrica bende yeni uye oldugumda fotograf yukleyebiliyordum.

6. Show Jumbocu

Show Jumbocu New Member

Beğenileri:
    0
    vazelin de iyi gelir

Sayfayı Paylaş