Karadeniz Pet

Ayak tabanında yara

ali cahid

Yeni Üye
Muhabbet kuşumun kafesine çıtadan tünek koymuştum ayak tabanı ve tırnak dibinde kanamalar oldu bu tünekten kaynaklandığını düşündüğüm bu durum yaklaşık 1 aydır devam ediyor teramycin duruyorum ama bir türlü iyileşmedi başkaca ne yapabilirim bunun sebebi tahta tünek mi yoksa arada bir kaşınıyorlar bundan da kaynaklanıyor olabilir mi ? Üstadlar bu konuda ne düşünür yeni üye olduğumdan foto yükleyemiyorum

Muhabbet kuşumun kafesine çıtadan tünek koymuştum ayak tabanı ve tırnak dibinde kanamalar oldu bu tünekten kaynaklandığını düşündüğüm bu durum yaklaşık 1 aydır devam ediyor teramycin duruyorum ama bir türlü iyileşmedi başkaca ne yapabilirim bunun sebebi tahta tünek mi yoksa arada bir kaşınıyorlar bundan da kaynaklanıyor olabilir mi ? Üstadlar bu konuda ne düşünür yeni üye olduğumdan foto yükleyemiyorum
Veterinere goturmenizi tavsiye ediyorum çıtayı çıkardıgınızı dusunuyorum? Bazı petshoplarda merhem satılıo onuda surebilirsiniz ayagına basabiliyormu

Ben yüklemiştim yeni üyeyken :/

Tahta tunegi guzelce zimparala birde o sekilde tak kafese. Merhem surmeye devam et kardes

Nasil bi yara o gormeden kimse net bisey diyemezki. Yaradan kasyin kirmizi benek gibimi yuvarlar gibi. Fotografi upload et linkini ver oyle bakalim. Kusun ayaklarinda yan basma gozlemledin mi? Ayrica bende yeni uye oldugumda fotograf yukleyebiliyordum.

Geri