Karadeniz Pet

ayaklari yaniyo..

serkan burcu

Meraklı Üye
Arkadaslar 6 aylik disi muhabbet kusumn ayaklari cok asiri sicak. Ama bakiyorum yara sislik yada kasinti gibi bi durum yok.

Ben de arada hissediyorum parmağımda ama sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Ins. Öyledir simdide basmiyo üzerine gerci genelde yapiyo böyle ama suan cok dikkatimi cekti

Kuşların vücut ısısı 40 derecedir. Elektronik derceyle kanadının altından ateşini ölçmelisin bi anormallik varmı diye

Benim kuşlarda bazen sıcak olur ayakları birazz sal uçsun :)

Suan daha normal sicaktan oldu sanirim cunku su bardaginda yikanmaya calisti. Normale döndü yani:) hepinize tesekkur ederim

:) Benim kuşlarda bardakta yıkanıyor ya içine düşecekler diye korkuyorum bazen.
Bazen olur öyle problem yok ..

:) Benim kuşlarda bardakta yıkanıyor ya içine düşecekler diye korkuyorum bazen.
Bazen olur öyle problem yok ..

:)ilk kusumda bardaktan sadece su icerdi hic böyle seyler yasamadim yikanacagi zaman direk mutfaga muslugun altina giderdi. 14 sene ne ishal oldu ne aksirdi yani hic hastalanmadi

:) Nasıl öldü Rahmetli ozaman ? Benim son kuşum çok kötü öldü can çektiğini gördüm çok üzüldü gece çok geç saatti ilaç almıştım agzına damlattım biraz iyi oldu ama sabaha ölmüştü çok üzüldüm. :(

:) Nasıl öldü Rahmetli ozaman ? Benim son kuşum çok kötü öldü can çektiğini gördüm çok üzüldü gece çok geç saatti ilaç almıştım agzına damlattım biraz iyi oldu ama sabaha ölmüştü çok üzüldüm. :(

çok kötü öldü yaa.. yaslanmıstı iyice çırpınarak felç olur gibi 1 saat içinde öldü. inanırmısınız 4 sene hiç bi kuşa yaklasıp sevemedim içimden gelmedi

Benim kide bir gece vakti öldü çırpınıyordu elimden bişey gelmedi :(
1. Kuşum 10 Yıla yakın yaşadı,popsu şişmişti sonra eve gelen misafirlerin çocugu tarafından öldürüldü :(
2.Kuşumda 8-9Yıl yaşadı Oda bir gece vakti çırıpınarak rahmetine kavuştu :(
bende üzüldüm çok şimdi bunlar Yeni bakalım kaç yıl yaşayaacaklar.

havadandır kuşa banyo takın arada

Geri