petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ayaklarında Bir Sorun Mu Var ?

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve loli poya tarafından 9 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşum yaklaşık 1 yaşında.Son bir haftadır bulunduğu yerde titrediğini gördüm.Ayrıca kendi kendine uçmaya çalışıyor (uzun kanat tüyleri olmadığından uçamıyor.) ve yere düşüyor.Tünekte hep sallanıyor.Bir hafta öncesinde onu elime alıştırmaya çalışmıştım.Ogün bugündür titriyor.Bazen kanadının üstüne hafifçe düşüyor.Farklı başlıklar altında bu konuyu bir çok defa açtım ancak cevap alamadım.Allah aşkına ne oluyor söyleyin.Biri yıkamam,biri ise eş almak gerektiğini söyledi.Parmağından biraz korktuğu halde oturunca titremesi kesiliyor.Minik kuşum için her şeye hazırım ben!:confused::(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:05 -->-> Daha önceki mesaj 12:43 --

Tüy yumağımin sağlığı için :(

2. Oğuzhan Mavi

Sürekli konu açmayın bir konu da sabit kalın , bu tam sayamadım ama 6. 7. konunuz, tek bir konu açın o konudan cevaplarımızı veririz . Sıkboğaz etmeyin ...

Sayfayı Paylaş