Karadeniz Pet

Ayaksız PVC folluk hakkında

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar ayaksız PVC folluk kullanan var mı?bende ayaklı var ama ayaksız gerekli,elimdeki ayaklının ayaklarını kestim bu defa ortada ki yumurta bombesi dengesiz durmasına neden oldu,bu Yüzden ayaksız olanda o bombe düz mu?duruyor

Ben de bombesiz arıyorum, yavrular büyüdüğünde daha kolay olacak eminim.

Levent bey yuva içlerinde benim konuda yükseltme Yaptım il katta AYAKLI kurtardı,diğer katta kurtarmadı,bende follugun ayağını kestım bu defa oldu ama bombe den dolayı sabit durmuyor,ayaksız satan yer var,Lazım sa bilgisini vereyim,yani zemin düz mü?oluyor onu merak ettim

8 mm lik mdf ile yapabilir yatırabilirsin mobilyacida birşey tutmaz ölçüsünü sen ayarlarsın ona göre yaparlar.

zemine kum koy kuma görülür orta kısım denge de durur:)

Murat abi ben dolap yaptırdım,yuvalık bölümü ölçüler de sorun var,resimdeki bölümde ayaklı folluk kurtardı,bir alt katta kurtarmadı.
1Y5yrA.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:58 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

8 mm lik mdf ile yapabilir yatırabilirsin mobilyacida birşey tutmaz ölçüsünü sen ayarlarsın ona göre yaparlar.

Fatih bey,araya Bölme yaptırdım da bir bölümde kurtardı bir bölümde PVC follugun ayağı kurtarmadı,folluk içindeki basamağı kafes içine doğru göndersem de olur herhalde

İki bölmeli bir kafes mi bu oyuzden mi kurtarmadı net göremedim alt tarafı ama. Sağlı. Sollu mu yani yuva delikleri

Yok tek yuvalıklı benım konuda var fatıh bey resımler ıstersenız bakınız

Gördüm şimdi ama yine ara bölme ile yapabilirsiniz üsteki gibi baya bir üste açılmış yuva delikleri mecburen ara bölme ile yapılır. Folluk bölmeye göre ayarlarsin. Bölmeyi folluga göre ayarla yani.

Gördüm şimdi ama yine ara bölme ile yapabilirsiniz üsteki gibi baya bir üste açılmış yuva delikleri mecburen ara bölme ile yapılır. Folluk bölmeye göre ayarlarsin. Bölmeyi folluga göre ayarla yani.

Anladım Haklısınız fatıh bey saolun ben yarın marangoz ile görüşeyim

Geri