Karadeniz Pet

Ayakta durmakta zorluk çeken mubişim tünekte duruşu :)

bora_19mys

Meraklı Üye
eQZd1y.jpg

wvnBoA.jpg

KZ7yA3.jpg

eW1O44.jpg

Kuşun çok bakımsız duruyor, mama ve vitamin takviyelerinde bulunmanı öneririm.
Ayrıca; gagasını da kesmeni öneririm.

Tevfik abiye katılıyorum çok bitkin ve bakımsız duruyor.

kuşu ölümden kurtardık bu kuşun iyi hali ona baktığım gibi kendime bile bakmıyorum vitamin avi vit kullanıyorum zaten

kuş çok kötü durumda gerekli ilgi ve bakımını gösterdiginize eminiz lakin birazdaha ilgi gerekiyor gerekliyse bi veterinere götürün ...

hergün kafes temizliği yapılıyo suyu hergün değişiyo ve vitamini düzenli veriliyo müzik dinletiyorum sürekli kafesten çıkarıyorum odada oynayıp geziyolar bi kça saat birlikte zaman geçiriyorum kendisiyle ama siz daha fazla ilgi gerekli diosunuz başka ne yapılabilir peki onu söyleyin

hergün kafes temizliği yapılıyo suyu hergün değişiyo ve vitamini düzenli veriliyo müzik dinletiyorum sürekli kafesten çıkarıyorum odada oynayıp geziyolar bi kça saat birlikte zaman geçiriyorum kendisiyle ama siz daha fazla ilgi gerekli diosunuz başka ne yapılabilir peki onu söyleyin

herşeyi zamana bırakın hocam düzelir ozaman şuan bile tek elimle yazıyorum diğer elimde kuşum ile yemi var yemini yiyor :) düşün artık :)

ALLAH ın yardımı ile çok aşama kat ettik hiç ayakta duramıyordu ve yürüyemiyodu şimdi tünekte duruyo ve yürüye biliyo ve bunları 2 haftada becerdik daha da iyi olacak inşALLAH inanıyorum

gagasini uc kısımdan kesmelisiniz bilmiyorsanız bir bilene yaptırın yoksa kus yem kiramaz tirnaklarini kesmenize gerek yok tahta tunek kullanin yeterli

Geri