Karadeniz Pet

Ayakta incinme-kirik ?

Doğukan Hazar

Emektar Üye
Arkadaslar muhabbet kuşum kafesin etrafindaki tüle ayagini takmis. Ben de farketmedim ve kendime cagirdim. Ucmaya calisinca ayagi daha cok iplere dolandi. Ipi makasla kestim. simdi 1 gundur topallayarak yuruyo. Tunekte dururken saga dogru yuklenerek duruyo. Yapabilcegim bi sey -surebilcegim bir krem var mi?
fefcdf4fea6784747ce4d329f1c53226.jpg

034613edb508eb80474b282809aa689e.jpg

310e6184e5bac56e0db9e4378772b23b.jpg

Çok geçmiş olsun kırıldığını düşünmüyorum incinmis gibi duruyor kreme gelince kullanmadigim bir şeyi önermem kullanan faydasını gören birileri önerir geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun kırıldığını düşünmüyorum incinmis gibi duruyor kreme gelince kullanmadigim bir şeyi önermem kullanan faydasını gören birileri önerir geçmiş olsun
Çok tesekkur ederim. Ben de kirildigini dusunmuyorum ama garibim belliki aciyo ayagi hep sağina yatik duruyo dunden beri

Bende Yusuf Kürşat gibi incindiğini düşünüyorum.Tünekte durmasında bir sıkıntı yoksa tüneği kavrayabiliyorsa kısa zamanda geçecektir.

Bende Yusuf Kürşat gibi incindiğini düşünüyorum.Tünekte durmasında bir sıkıntı yoksa tüneği kavrayabiliyorsa kısa zamanda geçecektir.
Tesekkurler ugur bey. Insallah gecer

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:01 -->-> Daha önceki mesaj 21:07 --

Arkadaslar ayagini boyle tutmaya basladi. Bu da normal mi ?
a73b5a2e1c9265d3129cb8790306258b.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:52 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

538507e1c1864a618249ba0043f99644.jpg

Cok uzucu hayvan daha yavru acip kapatabiliyirmu ayagini. Tul kuklanilmasini kimse onermiyor bu yuzden.

Acip kapatabiliyo. Ama ustune basmamayi tercih ediyo. Kirik degildir insallah. Gerci keyfi yerinde yem yemesinde de sorun yok ama

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:59 -->-> Daha önceki mesaj 13:16 --

Arkadaslar geçen gun soylemiş oldugum ayakta incinmesi devam ediyo. Teramicyn merhem aldim onu suruyorum ayagina. Ama onu da agziyla aliyo yiyo. Bandaj yapiyim dedim durmuyo yerinde. Merhemi sürmeye devam etmeli miyim sizce ? Bir de ne kadar zaman geçer topal kargamin ayaği :D
5eeeb009558dad125b337779bd4b5447.jpg

Son düzenleme:
Benzer bir durum benim kuşun başına da gelmişti, 1 hafta boyunca geceleri kafesin üstünü tülle kapatmadan önce fastjel sürdüm, her gün biraz daha iyi oldu ve 7 günün sonunda tamamen üstüne basmaya başladı. Siz de deneyin, yüzde yüz sonuç aldığınızı göreceksiniz. Ama mutlaka geceleri sürün, gündüz sürünce kremle uğraşıp yemeye çalışıyor, yediğinde yan etkisi falan olur mazallah.

Eczaneye sordum reçetesiz verilmiyormuş fastjel isimli ilaç. Yine de yorumunuz için teşekkür ederim
Rica ederim ama yazdırıp alabilirsiniz aslında, gerçekten kesin çözüm veriyor çünkü. Bana da kuş besleyen bir arkadaşım önermişti, kullanan çok insan var, bir sıkıntı olacak diye düşünüyorsanız diye söyleyeyim dedim.

Bugun artik gecti. Yarin saglik ocagindan yazdirmaya calisiyim o halde. O oyle yarim yamalak durunca benim icim elvermiyo cunku

Ilginiz ve oneriniz icin cok tesekkur ederim. Insallah iyi olur. Gerçi yem yemesi iyi keyfi yerinde ama. Surekli cezaya kalmiş öğrenci gibi tek ayak üstünde

Ilginiz ve oneriniz icin cok tesekkur ederim. Insallah iyi olur. Gerçi yem yemesi iyi keyfi yerinde ama. Surekli cezaya kalmiş öğrenci gibi tek ayak üstünde
Nasil oldu kusunuz ayni durum benim kusumda da mevcutta merak ettim ne kadar surede iyilesti tamamen normale dondu mu?

Geri