petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ayakta incinme-kirik ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Doğukan Hazar tarafından 26 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Arkadaslar muhabbet kuşum kafesin etrafindaki tüle ayagini takmis. Ben de farketmedim ve kendime cagirdim. Ucmaya calisinca ayagi daha cok iplere dolandi. Ipi makasla kestim. simdi 1 gundur topallayarak yuruyo. Tunekte dururken saga dogru yuklenerek duruyo. Yapabilcegim bi sey -surebilcegim bir krem var mi? [​IMG]

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Çok geçmiş olsun kırıldığını düşünmüyorum incinmis gibi duruyor kreme gelince kullanmadigim bir şeyi önermem kullanan faydasını gören birileri önerir geçmiş olsun

3. Doğukan Hazar

Beğenileri:
    113
    Çok tesekkur ederim. Ben de kirildigini dusunmuyorum ama garibim belliki aciyo ayagi hep sağina yatik duruyo dunden beri

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Bende Yusuf Kürşat gibi incindiğini düşünüyorum.Tünekte durmasında bir sıkıntı yoksa tüneği kavrayabiliyorsa kısa zamanda geçecektir.

5. Doğukan Hazar

Beğenileri:
    113
    Tesekkurler ugur bey. Insallah gecer

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:01 -->-> Daha önceki mesaj 21:07 --

Arkadaslar ayagini boyle tutmaya basladi. Bu da normal mi ?[​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:52 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

6. faruk gezer

Beğenileri:
    0
    Cok uzucu hayvan daha yavru acip kapatabiliyirmu ayagini. Tul kuklanilmasini kimse onermiyor bu yuzden.

7. Doğukan Hazar

Beğenileri:
    113
    Acip kapatabiliyo. Ama ustune basmamayi tercih ediyo. Kirik degildir insallah. Gerci keyfi yerinde yem yemesinde de sorun yok ama

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:59 -->-> Daha önceki mesaj 13:16 --

Arkadaslar geçen gun soylemiş oldugum ayakta incinmesi devam ediyo. Teramicyn merhem aldim onu suruyorum ayagina. Ama onu da agziyla aliyo yiyo. Bandaj yapiyim dedim durmuyo yerinde. Merhemi sürmeye devam etmeli miyim sizce ? Bir de ne kadar zaman geçer topal kargamin ayaği :D [​IMG]

#7 Doğukan Hazar, 28 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 27 Mayıs 2015
  8. pustik

pustik Member

Beğenileri:
    0
    Benzer bir durum benim kuşun başına da gelmişti, 1 hafta boyunca geceleri kafesin üstünü tülle kapatmadan önce fastjel sürdüm, her gün biraz daha iyi oldu ve 7 günün sonunda tamamen üstüne basmaya başladı. Siz de deneyin, yüzde yüz sonuç aldığınızı göreceksiniz. Ama mutlaka geceleri sürün, gündüz sürünce kremle uğraşıp yemeye çalışıyor, yediğinde yan etkisi falan olur mazallah.

9. Doğukan Hazar

Beğenileri:
    113
    Eczaneye sordum reçetesiz verilmiyormuş fastjel isimli ilaç. Yine de yorumunuz için teşekkür ederim

10. pustik

pustik Member

Beğenileri:
    0
    Rica ederim ama yazdırıp alabilirsiniz aslında, gerçekten kesin çözüm veriyor çünkü. Bana da kuş besleyen bir arkadaşım önermişti, kullanan çok insan var, bir sıkıntı olacak diye düşünüyorsanız diye söyleyeyim dedim.

11. Doğukan Hazar

Beğenileri:
    113
    Bugun artik gecti. Yarin saglik ocagindan yazdirmaya calisiyim o halde. O oyle yarim yamalak durunca benim icim elvermiyo cunku

12. pustik

pustik Member

Beğenileri:
    0
    Peki. Sonucu da paylaşırsanız iyileşip iyileşmediği konusunda mutlu oluruz. :)

13. Doğukan Hazar

Beğenileri:
    113
    Ilginiz ve oneriniz icin cok tesekkur ederim. Insallah iyi olur. Gerçi yem yemesi iyi keyfi yerinde ama. Surekli cezaya kalmiş öğrenci gibi tek ayak üstünde

Sayfayı Paylaş