Karadeniz Pet

Ayakta kuruluk ve kabarma. Sorunu çözemedim. Ayrıca Gaga mantarı geçmiş mi?

Murat AYDEMİR

Paylaşımcı Üye
Aşağıda resmini paylaştığım kuşumun ayakları bu şekilde oldu. Öncelikle durumu izah edeyim. Ben 1 aylık izine çıkmıştım. Kuşu arkadaşıma emanet etmiştim. Geri geldiğimde ayakları bu şekilde iyi. Kuş ayaklarını aşırı derecede kemiriyor. Kuru katmanı sürekli atmaya çalışıyor. Ne yapmam gerektiği konusunda araştırdım sağlıklı bir netice bulamadım. Forumda da araştırdım, gözden kaçırmış olabilirim ama bulamadım.

Ayrıca izine çıkmadan önce kuşumun gaga mantarı vardı. Vazelin kullandım 1 hafta boyunca günde 2 defa. Geçip geçmediğinden emin değilim görüntülere bakarak yorumlayabilirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.

Vazelini gagasina da ayaklarinada uygulamaya devam edin mantar ile alakali konulara göz atın

Teşekkür ederim. Akşamdan itibaren günde 2 kere uygulamaya devam edeceğim.

Kardes ayaginada mantar bulasmis baya.hemde icinede bulasmis olabikir.haftada bur jez suyuna 1 cay kasigi sirke koy vazelin bn denedim pek etkisi olmadi travazol sur kardesm

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu mantarin olusma nedenleri nelerdir ? Ne gibi onlemler alinabilir

Kardes ayaginada mantar bulasmis baya.hemde icinede bulasmis olabikir.haftada bur jez suyuna 1 cay kasigi sirke koy vazelin bn denedim pek etkisi olmadi travazol sur kardesm

Vazelini öncelikle denerim etkisi zayif ise dediğin kremide kullanırım. Yalnız "JEZ SUYU" nedir anlamadım. :eek::confused:

Jes degil kez :)

Evet ağabey o yüzden dedim

Geri