Karadeniz Pet

Ayaz efendinin yeni eviiii...

• Konbuyu başlatan ibrahim tekel
  • Başlangıç tarihi
I

ibrahim tekel

Guest
El emeğimmm
u9uru9as.jpg
rebu8epa.jpg
ugy3edab.jpg

İkincisini yaptım üzerine :) :) :)
Tabi boş olmaz deyip ikinci takımı da salıverdim.. (Evdeki isyana rağmen)
1e59adc0158be417ba7e99817b109e9f.jpg

Elinize sağlık dublex villa gibi olmuş , malzeme pvc mi mdf mi yoksa ?

[MENTION=5046]Oğuz ATEŞ[/MENTION] forex (dekota) malzeme [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] şu ana kadar bi firar olmadı

çok güzel olmuş güle güle kullanın

hocam selam,

ölçü ve malzeme bilgisi verir misin?

şahsen ben aynısını yapmayı düşünüyorum.. yapmak isteyen başka kişilerde olacaktır, herkese yardımcı olmuş olursun..

hocam selam,

ölçü ve malzeme bilgisi verir misin?

şahsen ben aynısını yapmayı düşünüyorum.. yapmak isteyen başka kişilerde olacaktır, herkese yardımcı olmuş olursun..
Malzeme 10 mm dekota. (Pahalı bi mlzm dir ben işyerindeki fireleri kullandım. İlla dekota olacak diye bi şart yok)
2 adet 40x68 alt ve arka
1 adet 30x68 üst
3 adet özel L kesim ( yan kpklar ve orta parça
Benim ön tel 45x34 yukarıdaki ölçüler öntelin ölçüsüne göre değişir..
Yan kapağın biri ile orta parçanın birbirine bakan yüzlerine 5mm derinliğinde kanal açtım ön tel ve ön plexi için
Alt ızgara 45x30
İç tava 45x37 (kendim yaptım)

Anlatmak la pek bisey olmaz toplamaya başladımı gerisi gelir...

Cok guzel olmus elinize saglik

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Malzeme 10 mm dekota. (Pahalı bi mlzm dir ben işyerindeki fireleri kullandım. İlla dekota olacak diye bi şart yok)
2 adet 40x68 alt ve arka
1 adet 30x68 üst
3 adet özel L kesim ( yan kpklar ve orta parça
Benim ön tel 45x34 yukarıdaki ölçüler öntelin ölçüsüne göre değişir..
Yan kapağın biri ile orta parçanın birbirine bakan yüzlerine 5mm derinliğinde kanal açtım ön tel ve ön plexi için
Alt ızgara 45x30
İç tava 45x37 (kendim yaptım)

Anlatmak la pek bisey olmaz toplamaya başladımı gerisi gelir...

Artık tr'de 3 adet oldular :)

iş yerinde sağa sola tekmelediğimiz atık reklam panoları vardı.. bir baktım ki dekota malzemesinden yapılmış :)

üst kapağını açılır kapanır yaptım ki daha sonra içine müdahale edebileyim. ayrıca kenarlarını akvaryum silikonlar gibi silikonladım ki sızıntı olmasın..

alt tel koymayı düşünmüyorum bunun yerine kum kullanacağım kuş belki kuş kumunda oynamayı daha çok sever diye..

tünekleri doğal olması açısından ağaç dallarından yaptım ama aklıma 2 soru geldi..

çokmu sık olmuş?
enine değilde dikinemi koymam gerekirdi ? ( kuşlar belki yan durup dışarıyı daha iyi görebilirlermi diye kafama takıldı)

ayrıca yavruluk kısmına banyo yapması için kap içinde su koymayı düşünüyorum ama uygun olur mu dersiniz?

yorumlarınızı bekliyorum...

Artık tr'de 3 adet oldular :)

iş yerinde sağa sola tekmelediğimiz atık reklam panoları vardı.. bir baktım ki dekota malzemesinden yapılmış :)

üst kapağını açılır kapanır yaptım ki daha sonra içine müdahale edebileyim. ayrıca kenarlarını akvaryum silikonlar gibi silikonladım ki sızıntı olmasın..

alt tel koymayı düşünmüyorum bunun yerine kum kullanacağım kuş belki kuş kumunda oynamayı daha çok sever diye..

tünekleri doğal olması açısından ağaç dallarından yaptım ama aklıma 2 soru geldi..

çokmu sık olmuş?
enine değilde dikinemi koymam gerekirdi ? ( kuşlar belki yan durup dışarıyı daha iyi görebilirlermi diye kafama takıldı)

ayrıca yavruluk kısmına banyo yapması için kap içinde su koymayı düşünüyorum ama uygun olur mu dersiniz?

yorumlarınızı bekliyorum...

eline emeğine sağlıkçok güzel olmuş üst kpk menteşe olayıda çok mantıklı...
yavrulukta banyo olayı iyi olmaz bence su sıçrar etrafa..
tekrar elinize sağlık

Dolapların Güzelmiş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:04 -->-> Daha önceki mesaj 14:32 --

Vayy Güzel Olmuş Becere Bilirsem Bende Yapıcam Böyle Bişi.

Geri