Karadeniz Pet

Ayırırsam sorun olur mu?

Gül Yiğit

Yeni Üye
Iyi günler,

Iki Yaşında erkek muhabbet kuşum var, tatil için giderken bir tanıdığımıza emanet ettik. Onların da kuşu olduğu için üç hafta içinde birbirlerine çok alışmış görünüyorlar. Ve kuşum artık elime gelmiyor, omzumdan düşmeyen kuş ben yaklaşınca kaçmaya başladı. Biz tatilden döndük ama şimdi de diğer kuşun ailesi tatilde ve iki kuş bu sefer bizde. Kuşumu tekrar kendime alıştırmak için ne yapmalıyım? Diğer kuştan ayırırsam bu sefer de çok üzülecek diye korkuyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

İyi Günler Gül Hanim;

Kuşlarınız Ayırmayınız, yanina disi kuş geldiği için zaten kuşlarınız artık tekrardan yabanilesmis ve öğrendiklerini unutmuş, ayirirsaniz hiç gelmeyebilir ve sizden daha çok korkabilir...

İlginiz için teşekkür eder, iyi forumlar dileriz. ..

GT-I8260 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Merhaba,

Kuşunuz diğer kuşla arkadaşlık yaptığı için siz ona cazip gelmiyorsunuz artık benimde bir önceki kuşumda bu başıma gelmişti ve ne yazıkkı hayvan eski perfomansına dönmemişti. Şimdiki erkek kuşumda konuşuyor el ayak baş bildiğin bunaltıyor yanına kaç tane dişi getirdim götürdüm ama yinede bizle vakit geçirmeyi daha çok seviyor.

Kusların bırlestırılmemesı gerekırdı. Artık cok gec. Es alın onu mutlu edın.

Geri