Karadeniz Pet

ayırma

yusufkral

Onursal Üye
slm kuşlar kavga ediyor ayırsammı kavgada dişi erkegi kovuyor aynı tünekte durudurmuyor kur yaptırtmıyor değiştirsemmi dişiyi yoksa ayırsammı dişi kovalıyorişte kafeste 2 hafta oldu allalı dişiyi

Bence erkegi 3 4 disinin yanina at yakin davranan disiyi al disi ye dikkat et erkegi öldurmesin cok fena olabiliyorlar

Aynı problem benim bir çiftte var daha önce çiftleştiklerni gördüm bir defasında da Dişi Erkeğin üzerine çıktı:) daha sonra erkek tüye girince Dişi erkeği kafese sığdırmadı,1 ay kadar ayırdım,tekrar çifte attım,Dişi cere koyu kahveleşti iyice ama çok fena yemlikleri çıkarırken birden korkuyor mu?erkeğe bir saldırıyor,anlamadım sanırım aynı durum ve Çiftler birbirini sevmediği için böyle oluyor diye düşünüyorum biraz daha bekleyeceğim daha önceden dişinin yuvaya girme olayı da vardı,şu an yok ama arada Dişi yumuşuyor anlamadım gitti,

Son düzenleme:
dişi bizi gördünde korkuyor yanlarına geldimde kafese deydimde cok korkuyor ....cift hane yani ortandan ikiye ayırsam olmazmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:22 -->-> Daha önceki mesaj 10:37 --

çift hane giibi ortadan 2 ye ayırsam olurmu@Cihan UYĞUR [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]. Abi ben bunlardan birsey anladim cunku dun kavga vardi bu gun ise erke gagasina vurup yem vermeye caloaoypr arada disi hirlayip uffak ufak tunekten kovuyordu ....ne yapsamki .disiyi alai20 gun oldu

Tm kafesten yem felan degistirince yuvaya kaciyor hen geri cikiyor getirdim gin 1 tane tabana yumurtlqdi yumurtqsi varmis

Odafa mecbiren arada yanlarona gitmek zoundayim gunde 20 defa

dişi bizi gördünde korkuyor yanlarına geldimde kafese deydimde cok korkuyor ....cift hane yani ortandan ikiye ayırsam olmazmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:22 -->-> Daha önceki mesaj 10:37 --

çift hane giibi ortadan 2 ye ayırsam olurmu@Cihan UYĞUR [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

Bence yakın mesafeden birbirlerini görmesinler derim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:35 -->-> Daha önceki mesaj 01:33 --

Sabır sabır en iyi ilaç çoğu Zaman'ları kavga bir bakıyorum Dişi kur yapıyor eninde sonunda deyip beklemekteyim:)

Geri