petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ayırma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 1 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    slm kuşlar kavga ediyor ayırsammı kavgada dişi erkegi kovuyor aynı tünekte durudurmuyor kur yaptırtmıyor değiştirsemmi dişiyi yoksa ayırsammı dişi kovalıyorişte kafeste 2 hafta oldu allalı dişiyi

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Bence erkegi 3 4 disinin yanina at yakin davranan disiyi al disi ye dikkat et erkegi öldurmesin cok fena olabiliyorlar

4. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Aynı problem benim bir çiftte var daha önce çiftleştiklerni gördüm bir defasında da Dişi Erkeğin üzerine çıktı:) daha sonra erkek tüye girince Dişi erkeği kafese sığdırmadı,1 ay kadar ayırdım,tekrar çifte attım,Dişi cere koyu kahveleşti iyice ama çok fena yemlikleri çıkarırken birden korkuyor mu?erkeğe bir saldırıyor,anlamadım sanırım aynı durum ve Çiftler birbirini sevmediği için böyle oluyor diye düşünüyorum biraz daha bekleyeceğim daha önceden dişinin yuvaya girme olayı da vardı,şu an yok ama arada Dişi yumuşuyor anlamadım gitti,

#4 Cihan UYĞUR, 2 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 2 Mayıs 2015
  5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    dişi bizi gördünde korkuyor yanlarına geldimde kafese deydimde cok korkuyor ....cift hane yani ortandan ikiye ayırsam olmazmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:22 -->-> Daha önceki mesaj 10:37 --

çift hane giibi ortadan 2 ye ayırsam olurmu@Cihan UYĞUR [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

6. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
  7. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]. Abi ben bunlardan birsey anladim cunku dun kavga vardi bu gun ise erke gagasina vurup yem vermeye caloaoypr arada disi hirlayip uffak ufak tunekten kovuyordu ....ne yapsamki .disiyi alai20 gun oldu

8. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
  9. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Tm kafesten yem felan degistirince yuvaya kaciyor hen geri cikiyor getirdim gin 1 tane tabana yumurtlqdi yumurtqsi varmis

10. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Tamam sabret sen kendi hallerine bırak..
    Çok insan görmemiş kuşlar böyle korkak oluyor malesef. Bende de var öyle birkaç çift.

11. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Odafa mecbiren arada yanlarona gitmek zoundayim gunde 20 defa

12. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Bence yakın mesafeden birbirlerini görmesinler derim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:35 -->-> Daha önceki mesaj 01:33 --

Sabır sabır en iyi ilaç çoğu Zaman'ları kavga bir bakıyorum Dişi kur yapıyor eninde sonunda deyip beklemekteyim:)

Sayfayı Paylaş