Karadeniz Pet

ayırma

yusufkral

Onursal Üye
slm arkadaslar ben kuslar iyi anlassın kızışsın diye ayırdım, 5 gün oldu disi erkege kur yapıyor diger kafesten ne nazman birlestiriyim

Acele etmemek lazım.Geç olursa birşey kaybedilmez ama zamanından önce birleştirirsen herşey boşa gidebilir. 2-3 hafta ayrı kalmaları tavsiye edilir.

seslerini duysunlar mı?
yalnız mı kalsınlar?
birbirlerini görsünler mi?
başka kuşlar ile yan yana dursunlar mı?

2 gunde bir mama veriyorum yumurtalı havuclu ve pc de kendi ayarladıgım 30 dk kalık ciftlesme kur yavru sesleri karısık bir ses ayarladım onu dinletiyorum insallah yavulatq bilirim

Sabah saatlerinde belirttiğiniz sesleri açarsanız sonuç alabilirsiniz.. mama 2 günde bir bana sorarsanız kuşlara ağır gelir.. havuc kızıstırıcıdır. kuslara asırı yükleme tüye girmelerine sebep olabilir..

tm.....herkese tsk......

Inş bu defa etkili olur yöntemler iyi

[MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION]. [MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION]. [MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION]. [MENTION=11382]alos2000[/MENTION]. [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]. [MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION].... arkadaşlar dayanamadım birleştirdim kamerayı kurdum pc den izledim ilk 5 dk dişi kuvalar gibi yapptı sonra erkek kur yaptı olıştılar .... 2 saat sonrasına baktım dişi yuvaya giriyordu işe yaramış galiba dekleyelim inşalahh bu ciftende yevru ala bilrim :)

Hayırlı olsun.İnşallah bu sefer mutlu haberler verirsin bize.

Sağolun inşallah olur bu sefer

[MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION]. [MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION]. [MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION]. [MENTION=11382]alos2000[/MENTION]. [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]. [MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION].... arkadaşlar dayanamadım birleştirdim kamerayı kurdum pc den izledim ilk 5 dk dişi kuvalar gibi yapptı sonra erkek kur yaptı olıştılar .... 2 saat sonrasına baktım dişi yuvaya giriyordu işe yaramış galiba dekleyelim inşalahh bu ciftende yevru ala bilrim :)

Hadi Hayırlısı sevindim bu duruma gelişmeleri paylaşırsın.

[MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION]. [MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION]. [MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION]. [MENTION=11382]alos2000[/MENTION]. [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]. [MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION].. ARKADAŞLAR İŞE YARACI DİŞİDE YUMURTA VAR YUVAYADA GİRİYOR :)

akşama yollarım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:54 -->-> Daha önceki mesaj 15:53 --

ama dişi kafese yaklaşır yaklaşmaz yuvaya kacıyor

[MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION]. [MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION]. [MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION]. [MENTION=11382]alos2000[/MENTION]. [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]. [MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION].. ARKADAŞLAR İŞE YARACI DİŞİDE YUMURTA VAR YUVAYADA GİRİYOR :)

Hadi gözün Aydın çok sevindim senin adına bu çift şu sürekli kavga eden çift değil mi?bende bir çifti ayırdım kardeş kardeş duruyorlardı çifthaneye attım 1 ay o şekilde bırakacağım bakalım

Geri