petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ayna gerçekten zararlı mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Boncuk tarafından 13 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    evet dost meclisi ayna zararlı mıdır? Kullanıp yararını yada zararını gören var mı?

kuşum ben okula veya dışarı çıkınca evde tek kalıyor.canı sıkılmasın istiyorum o yüzden soruyorum.alternatif bir şey öneren var mı?

2. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    zararlı değilde eğitmek istiyorsan eğitimini zorlaştırır

3. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    bir akrabamın kuşuna ilk aldıklarından beri ayna vermişler.kuş hem aynayla hemde diğer insanlarla ilgileniyor.gel diyorsun hemen geliyor.hiçde eğitmeye çalışmamışlar.anlamadım.bazı doğru bildiklerimiz yanlış bence

4. Tevfik AKTUNÇ

Şimdi şöyle anlatayım;
    Eğitmek istiyorsanız ayna koymayınız,
    Lakin kuşunuzu çiftleştirmek istiyorsanız bence koyun ayna.
    Neden çiftleştirmek istediğiniz kuşa koyun diyorum? Çünkü kuş alıştıktan sonra yanına gelen kuşu kekiyor, zarar vermeye çalışıyor, yani kısacası istemiyor. Ayna bu konuda azda olsa yardımcı olur diye düşünüyorum.

5. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    eyvallah dostlar.birde muhabbet kuşu eğitmek tam anlamıyla nedir? eğitimli bir kuş ne yapar.sahibine gelmesi konuşması dışında?

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu ayna

,
  2. muhabbet kuşu ayna zararlımı