petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ayna konuşmayı nasıl etkiler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve ab301 tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ayna ile ilgili deneyimi olan varmı

2. oguz_garnett

oguz_garnett New Member

Beğenileri:
    0
    ayna koyma kursak iltihabı yapıyormuş.

3. Furkan Uçar

dostum ayna hiç iyi değil kuşları delirmeye kadar götürüyor mümkünse evde onunla dolaşırken ayna olan yerlere gitme :)

4. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yanlış anlamazsanız benim şakir diye kuşum var aynası varken full eğitim verdim çok iyi benimlede ilgilendi kelimeleride söyledi eğer eş almayacasanız ayna takın derim tabi kuştan kuşa farklı etki edebiliyo benim dişi kuşum vardı o aynadan korkuyodu mesela .

5. Furkan Uçar

dostum öyle dediğin doğru ama her kuş o aynadakinin kendisi olduğunu anlayamıyor:(

6. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    aynayı ne zamandır takıyosun ona göre bilgi verelim ?

7. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    ay olduğu zaman kuş ötmüyor bile haberiniz olsun ben denedim

8. yasaru

yasaru Guest

Benim kuşum caydanlikin yansimasinda kendini gördü bi kere. Yavaşça yaklasiyor bir iki tikliyor gagasiyla sonra yakin mesafeden bakip bakip hareketlerini gözlemliyordu. Ayna koymadim hala ama bazen caydanligi koyuyorum yansimaya bakip birşeyler diyor bicir bicir. :) koysam mi koymasam mi kafasi karisir mi

Sayfayı Paylaş