Karadeniz Pet

Ayna konuşmayı nasıl etkiler

ab301

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Ayna ile ilgili deneyimi olan varmı

dostum ayna hiç iyi değil kuşları delirmeye kadar götürüyor mümkünse evde onunla dolaşırken ayna olan yerlere gitme :)

yanlış anlamazsanız benim şakir diye kuşum var aynası varken full eğitim verdim çok iyi benimlede ilgilendi kelimeleride söyledi eğer eş almayacasanız ayna takın derim tabi kuştan kuşa farklı etki edebiliyo benim dişi kuşum vardı o aynadan korkuyodu mesela .

yanlış anlamazsanız benim şakir diye kuşum var aynası varken full eğitim verdim çok iyi benimlede ilgilendi kelimeleride söyledi eğer eş almayacasanız ayna takın derim tabi kuştan kuşa farklı etki edebiliyo benim dişi kuşum vardı o aynadan korkuyodu mesela .

dostum öyle dediğin doğru ama her kuş o aynadakinin kendisi olduğunu anlayamıyor:(

Benim kuşum caydanlikin yansimasinda kendini gördü bi kere. Yavaşça yaklasiyor bir iki tikliyor gagasiyla sonra yakin mesafeden bakip bakip hareketlerini gözlemliyordu. Ayna koymadim hala ama bazen caydanligi koyuyorum yansimaya bakip birşeyler diyor bicir bicir. :) koysam mi koymasam mi kafasi karisir mi

Geri