Karadeniz Pet

Ayna

• Konbuyu başlatan Revolution
  • Başlangıç tarihi
R

Revolution

Guest
merhaba arkadaslar muhabbet kuşumu yeni aldım 1 yaslarında erkek bir kuş . yanına ayna aldım benden oncekı sahıbı koymamıs ve dısarı atmasın dıye sahıplendım kus zaten alıcaktım boyle birşey olduğunu duyunca hemen gidip aldım . Aynadan ayrılmıyor bana alışmasında - bir rol oynarmı ayna ? lütfen bana bu konuda bilgi verin alışana kadar bana , aynayı çıkartmalımıyım ?

aynada ki kendi yansımasını başka kuş sanıp onunla ilgilenir seni takmaz yani alıştırmak için çıkart aynayı önceki sahibi evcilleştirmemiş ise bu yaşda evcilleşmesi zor yanına dişi al eş e at yavruları olursa onları alıştırırsın ve aynayı mutlaka çıkart

Ayna var ise size ilgi göstermez. Aynadaki yansımasını baska kus sanar.

aynada ki kendi yansımasını başka kuş sanıp onunla ilgilenir seni takmaz yani alıştırmak için çıkart aynayı önceki sahibi evcilleştirmemiş ise bu yaşda evcilleşmesi zor yanına dişi al eş e at yavruları olursa onları alıştırırsın ve aynayı mutlaka çıkart

bir çok yerde ve bir çok kişiden 1 yası gec deıl alısır ortama ve snaa dedıler :/

kardeşim yaşı oturmuş kuş 1 yıl boyunca kafesde beklemişse kimse dokunmadan bu yaştamı cabuk alışır yoksa sadece 1 2 aylık kuş daha kafes ne bilmeyen kuş mu daha cabukk alışır insana otur sen mantık yürüt

kardeşim yaşı oturmuş kuş 1 yıl boyunca kafesde beklemişse kimse dokunmadan bu yaştamı cabuk alışır yoksa sadece 1 2 aylık kuş daha kafes ne bilmeyen kuş mu daha cabukk alışır insana otur sen mantık yürüt

alışmış zaten ınsanlara hiç kaçması yok korkması yok onun için söyledim zaten kafesten cıkartıyorlarmıs ele gelıyormus omza fılan ama bana gelmıyor suan mesala babamı ılk goruste gıttı yanına :/

o zaman olur saten sahibi evcilleştirmediyse diye belirtmiştim sen aynayıı çıkart kuşa yaklaş alışır sana süreci hızlandırmak istiyorsan kuşu solanda değil odana taşı sadece odada seni gördüğünden daha cabuk alışır

size ilgi göstermesini size alışmasını istiyorsanız aynayı çıkartın

o zaman olur saten sahibi evcilleştirmediyse diye belirtmiştim sen aynayıı çıkart kuşa yaklaş alışır sana süreci hızlandırmak istiyorsan kuşu solanda değil odana taşı sadece odada seni gördüğünden daha cabuk alışır

odamda zaten baş köşede :) peki ceyran yok ama oda camı acık etkılermı ? ee biide 4 gündür aynalı cıkartırsam uzulur bana kusermı

odamda zaten baş köşede :) peki ceyran yok ama oda camı acık etkılermı ? ee biide 4 gündür aynalı cıkartırsam uzulur bana kusermı

aynayı çıkartın küsmez inşallah.ceyranda bırakmayın tek cam açık olsun ceyranın ortasında kalırsa allah korusun hasta olur

aynayı çıkartın küsmez inşallah.ceyranda bırakmayın tek cam açık olsun ceyranın ortasında kalırsa allah korusun hasta olur

küsüp küsmediğini nasıl anlarım aynadan hiç ayrılmıyor cunkı suan bıle aynanın karsıısında dans edıyor :/ resım atsam tam yas soyluyebılırmısınız ve sağlığını

Resmini Atın Bakalım

gözlerindeki iris büyük ama daha beyaz değil dediğiniz gibi bencede 1 1.5 yasında flan ama kızışmış bunun yanına kızışmış bi dişi iyi giderdi :) dans ediyo dediğinde aynadaki kuşa kur yapıyordur :)

gözlerindeki iris büyük ama daha beyaz değil dediğiniz gibi bencede 1 1.5 yasında flan ama kızışmış bunun yanına kızışmış bi dişi iyi giderdi :) dans ediyo dediğinde aynadaki kuşa kur yapıyordur :)

şuan o iş bana imkansız :D hiç bir bilgim yok cunkı yavru konsuunda ogrenınce yası yasına uygun bır es bulucam zaten :D sağlığı nasıl peki ?

ben bi sorun göremedim MAŞAALLAH arada sebze meyve verin vitamin yerine yaşı gelmiş saten bi eş al kısa zmanda belki torun verirler sana :D

o kısmet kardeşi her varlığa bi zaman biçilmiş :) ırk konusunda benimde çok bilgim yok yanklış birşeydeyip yanıltmak istemem amao kuş bende olsa imkanımd varsa alırdım dişi yanına eş :D forumu az gezerek az mantık yürüterek kısa zamanda herşeyi öğrenirsin :)

Geri